Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 27d. 17:52

Nemalonūs senamiesčio vaizdai: gaišenos muziejaus kaimynystėje

Negyvi gyvūnai sostinės senamiestyje
15min skaitytojo nuotr. / Gaišenos senamiestyje

Keli žingsniai nuo tarptautinio pripažinimo sulaukusio Modernaus meno muziejaus Vilniuje – nugaišę gyvūnai. Savivaldybės atstovai aiškino valę patalpas.

Į 15min redakciją kreipėsi skaitytojas, kurio teigimu, sostinės senamiestyje kasryt akis bado nugaišusių gyvūnų liekanos. Vyras pasakoja pastebėjęs, kad vietoje dirbo veidą saugančias kaukes dėvintys darbininkai.

„Kiekvieną rytą praeinant pro parkelį Pylimo g. 21B (prie Mo muziejaus) tenka rasti negyvų gyvūnų, taip pat teko matyti, kaip ten esančiame objekte, panašiame į buvusį viešąjį tualetą, dirbo žmonės su respiratoriais, apsirengę specialiais rūbais“, – skundėsi skaitytojas.

[...] buvo atlikta nenaudojamų patalpų, esančių Pylimo g. 21B, pirminė deratizacija, vėliau išvežtos šiukšlės, atlikta papildoma deratizacija.

Prie laiško vyras prisegė nugaišusių gyvūnų nuotraukas.

Nurodytu adresu – sostinės savivaldybei priklausantis nenaudojamas viešasis tualetas. Kitoje parkelio pusėje įsikūrę barai ir kavinės.

Sostinės savivaldybės atstovai 15min paaiškino, kad darbininkai su apsaugomis teritorijoje išties lankėsi. Miestui priklausančiose nenaudojamose patalpose buvo naikinami graužikai.

15min nuotr./Savivaldybei priklausančios patalpos pažymėtos raudona spalva
15min nuotr./Savivaldybei priklausančios patalpos pažymėtos raudona spalva

„Vilniaus miesto savivaldybės iniciatyva rugsėjo pradžioje buvo atlikta nenaudojamų patalpų, esančių Pylimo g. 21B, pirminė deratizacija (graužikų kontrolė – aut. past), vėliau išvežtos šiukšlės, atlikta papildoma deratizacija“, – rašome savivaldybės atsakyme.

Teigiama, kad šiuo metu patalpos yra uždarytos, kad į jas nepatektų asocialūs asmenys. Daugiau informacijos apie nugaišusius gyvūnus savivaldybė nepateikė, tačiau gyvūnai galėjo apsinuodyti viešojo tualeto graužikams skirtais nuodais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min