Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 25d. 14:06

Nemokamą internetą Laisvės alėjoje siūlo jau dvi bendrovės

Nemokamu internetu Laisvės alėjoje gali naudotis kiekvienas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Nemokamu internetu Laisvės alėjoje gali naudotis kiekvienas

Kauno miesto savivaldybės iniciatyva suteikti galimybę Laisvės alėjoje belaidžiu internetu naudotis nemokamai sulaukė naujų partnerių. Prie nemokamą ryšį jau teikiančios „Mikrovisatos TV“ prisijungė telekomunikacijų bendrovė TEO.

„Atsiliepėme į savivaldybės iniciatyvą gaivinti Laisvės alėją. Ji – Kauno širdis, kurios veikla, tiesa, šiuo metu kiek „sušlubavusi“, komercinis ir netgi kultūrinis aktyvumas keliasi į kitas miesto erdves. Tikimės, kad nemokama interneto prieiga taps vienu iš motyvų bendruomenei grįžti į miesto centrą“, - sakė TEO Korporatyvinės komunikacijos skyriaus direktorius Valdas Kaminskas.

Belaidžio interneto prieigos veikimo zonose TEO užtikrins iki 10 Mb/s spartą. Nemokamai prisijungti prie interneto kauniečiai ir miesto svečiai galės nešiojamuoju ar delniniu kompiuteriu.

„Mikrovisatos TV“ liepos mėnesį pirmoji Laisvės alėjoje realizavo nemokamo interneto projektą. Ši paslauga sulaukė miestiečių bei miesto svečių susidomėjimo: skelbiama, kad per dieną vidutiniškai jungtasi daugiau kaip po 100 kartų, iš viso per du mėnesius nemokamu internetu naudotasi daugiau kaip 5 tūkstančius kartų. 

Ypač didelis pagyvėjimas buvo per Europos jaunimo iki 23 metų lengvosios atletikos bei Europos jaunučių krepšinio čempionatus. Tada prie interneto jungtasi po kelis šimtus kartų per parą ir interneto vartotojų sumažėdavo tik po kelias valandas paryčiais.

„Mūsų duomenimis, iš šio projekto jau turi naudos ir Laisvės alėjoje įsikūrę verslininkai: kavinės tapo patrauklesne vieta,“ – sakė bendrovės „Mikrovisatos TV“ generalinis direktorius Raimondas Gaidys.

Šiuo metu bendras „Mikrovisatos TV prieigos pralaidumas siekia iki 50 Mb/s, artimiausioje ateityje jis bus dar padidintas.  Nemokamu „Mikrovisatos TV“ internetu galima naudotis Laisvės alėjoje nuo E.Ožeškienės gatvės iki Nepriklausomybės aikštės. TEO nemokamas tinklas veikia Laisvės alėjoje nuo Šv.Archangelo Mykolo bažnyčios iki sankryžos su Savanorių pr. ir Rotušės aikštėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min