TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Nemokamai dalijami prezervatyvai papiktino seimūną

Prezervatyvai
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Prezervatyvai
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo narys Evaldas Jurkevičius pasipiktino Klaipėdos valdžios užmojais nemokamai dalyti prezervatyvus ir lubrikantus prostitutėms, o administracinių ginčų komisijai įsteigti bei išlaikyti lėšų neskiria.

Seimo narys klaipėdietis Evaldas Jurkevičius, atsižvelgdamas į tai, kad įvykdžius apskričių reformą, buvo panaikinta Klaipėdos apskrities administracinių ginčų komisija, siūlė Klaipėdos miesto savivaldybės tarybai įsteigti visuomeninę administracinių ginčų komisiją.

Įstatymas numato, kad savivaldybės visuomeninė administracinių ginčų komisija nagrinėja asmenų skundus dėl savivaldybių viešojo administravimo subjektų priimtų individualių administracinių aktų ir veiksmų teisėtumo, taip pat šių subjektų atsisakymo ar vilkinimo atlikti jų kompetencijai priskirtus veiksmus teisėtumo ir pagrįstumo. Tokios komisijos reikalingos, kad gyventojai galėtų kai kurias savo bėdas išspręsti be teismo.

„Tačiau Klaipėdos merui nerūpi, kaip palengvinti skriaudžiamų žmonių dalią. Gavau iš savivaldybės vadovo formalų atsakymą, kad visuomeninei komisijai steigti nėra skirta papildomai lėšų iš valstybės biudžeto“, – sakė Seimo narys.

Tačiau Evaldas Jurkevičius pastebi, kad Klaipėdos savivaldybė randa lėšų pirkti prezervatyvų ir lubrikantų prostitutėms, kurių veikla Lietuvos Respublikoje yra nelegali.

„Labai keisti Klaipėdos vadovų prioritetai, skirstant lėšas. Kieno interesai ginami leidžiant pinigus prostitutėms ir kieno ignoruojami, nesudarant sąlygų spręsti problemas be ilgų ir varginančių teisminių procesų?“, – klausia klaipėdiečių Seimo narys Evaldas Jurkevičius.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min