TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Nemokamai konsultuos „Teisės klinika“

Naujoje "Teisės klinikoje" vilniečiai galės gauti nemokamą teisinę pagalbą, o studentai - galimybę praktikoje pritaikyti teorines žinias.
Naujoje „Teisės klinikoje“ vilniečiai galės gauti nemokamą teisinę pagalbą, o studentai – galimybę praktikoje pritaikyti teorines žinias.
Šaltinis: 15min
0
A A

Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje jau nuo antradienio vilniečius priims „Teisės klinika“. Joje nemokamą pirminę teisinę pagalbą – teisinę informaciją, teisines konsultacijas, teisinius patarimus – teiks gabiausi, atsakingiausi studentai, vadovaujami dėstytojų, advokatų ir kitų aukštos kvalifikacijos specialistų.

Sveikindama susirinkusiuosius į „Teisės klinikos“ atidarymą, aukštosios mokyklos direktorė Daiva Daugvilienė sakė, kad „Teisės klinika“ yra puiki treniruočių vieta studentams ugdyti, o dėstytojams realizuoti tuos praktinius įgūdžius, kurių nesuteikia teorija. Direktorė pabrėžė, kad teisinė pagalba ypač reikalinga aplinkinių mikrorajonų gyventojams. 

Tai savo sveikinimo kalboje paliudijo Viršuliškių seniūnas Vilius Pusčius, teigdamas, kad klinikoje miesto gyventojams bus parodytas kelias, kaip išspręsti savo problemas. Anot seniūno, tai ypač aktualu šiuo visiems mums sudėtingu laikotarpiu.

LR Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto narys Vytautas Gapšys džiaugėsi gražia iniciatyva, kuri, anot jo, praplės ne tik studentų kompetenciją, bet ir bus naudinga visuomenei.

Sveikindama su šia gražia švente asociacijos Lietuvos žmogaus teisių lygos prezidentė Marija Nijolė Stačiokienė studentams linkėjo ištvermės, kantrybės, kūrybiškumo bei realizuoti savo gabumus.

Atidaryme dalyvavusi Vilniaus universiteto Teisės klinikos direktorė Vida Petrylaitė džiaugėsi dar vienos tokios klinikos įsteigimu, o dovanodama Teisės klinikos vadovui Svajūnui Visockiui LR konstituciją, siūlė pagalbą bei kvietė bendradarbiauti. 

„Teisės klinika“ pradeda dirbti nuo lapkričio 10 dienos antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos (Laisvės pr. 58) 101 kabinete. Darbo laikas – nuo 15 iki 17 val. Teisinei pagalbai jau dabar galima registruotis šios įstaigos darbo valandomis tel. (8 5) 241 0111 arba el. paštu teises.klinika@ttvam.lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min