Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 11d. 12:10

Nemuniečiai kviečia švęsti

KTU kolektyvas "Nemunas"
Ansamblio archyvo nuotr. / KTU kolektyvas "Nemunas"

Šeštadienį, 18 val., Kauno sporto halėje Kauno technologijos universiteto tautinio meno ansamblis „Nemunas“ pakvies į didžiausią metų koncertą, skirtą ansamblio 60-ties metų jubiliejui.

„Ansamblio jubiliejų švenčiame prasmingu Advento laikotarpiu, todėl pažadame, kad koncerte pakvips ir Šv. Kalėdų nuotaika. O visa jubiliejaus programa bus mažytė liaudiška šventė, kurioje jaukiai jausis visi susirinkę“, – sakė ansamblio „Nemunas“ meno vadovė Margarita Tomkevičiūtė.

Jubiliejiniame renginyje laukiama daugiau kaip tūkstančio buvusių ansambliečių ir ansamblio draugų iš visos Lietuvos. „Ruošiamės, jaudinamės ir labai nuoširdžiai tikimės, kad ne tik save, bet ir visus žiūrovus užkrėsime puikia nuotaika. Juk aplodismentai ir žiūrovų šypsenos – pati geriausia gimtadienio dovana,“ – sakė ansamblio valdybos pirmininkas Rokas Kaknevičius.

Praėjusį šeštadienį Vytauto Didžiojo universiteto koncertų salėje „Nemuno“ draugus, kauniečius ir miesto svečius sukvietęs koncertas buvo puiki generalinė repeticija prieš šį atsakingą įvykį. „Koncertas buvo puikus. Publikos palaikymas įpareigojo – šypsojomės, kiek tik pajėgėme, ir susirinkusiems parodėme viską, ką galime,“ – džiaugėsi ansambliečiai.

1949 metais įkurtas ansamblis „Nemunas“ jungia apie 130 narių – šokėjų, dainininkų, kapelos ir orkestro narių. Per savo veiklos metus „Nemunas“ tapo „Aukso paukštės“ laureatu, dalyvavo ne vienoje dainų šventėje, nuolat koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos šalių, taip pat Meksikoje, JAV, Kanadoje.

Bilieto kaina – simbolinė – 5 litai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min