2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2011 01 07

Nepalankų etikos sargų sprendimą sostinės valdininkas ginčys teisme

Sostinės savivaldybės Švietimo departamento direktoriaus pavaduotojas Julius Skestenis ginčys teisme jam nepalankų Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) sprendimą.

Dienraščiui „Vilniaus diena“ valdininkas pripažino skųsiantis teismui VTEK sprendimą, kuriuo gruodį buvo pripažintas supainiojęs viešuosius ir privačius interesus.

Kaip praneša dienraštis, VTEK nusprendė, kad J.Skestenis interesus supainiojo tuomet, kai buvo vykdomas konkursas pirkti maisto produktus Vilniaus ikimokyklinio ugdymo įstaigoms.

Konkursą organizavo savivaldybės Kultūros ir ugdymo departamentas, kuriam laikinai vadovavo J.Skestenis, o maždaug 15 mln. litų vertės užsakymą gavo bendrovė „Smulkus urmas“, kurioje tuo metu dirbo valdininko sūnus.

J.Skestenis tikino nenorįs komentuoti, kodėl jam atrodo, jog VTEK sprendimas yra neteisingas. Esą tai jis galės pasakyti po to, kai paduos skundą teismui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min