2009-05-13 13:16

Nepavyko apgauti draudikų

Klaipėdiečiai bandė apgauti draudimo kompaniją, patys imituodami automobilio vagystę.

Antradienį į pareigūs kreipėsi devyniolikametis jaunuolis ir papasakojo, jog ryte, apie 10 val., prie Nidos g. 56-ojo namo pasigedo tėvui priklausančio automobilio „VW Golf“. Vaikinas pasakojo, kad 1998-aisiais pagamintą automobilį paliko naktį, apie 3 val. Esą mašina buvo užrakinta, įjungta signalizacija.

Automobilis buvo apdraustas nuo vagysčių.

Tačiau netrukus buvo išsiaiškinta, kad visa ši istorija – melas. Taip neva buvo siekiama gauti draudimo išmoką. Vaikinui talkino brolis ir jaunesnis bičiulis.

Broliai šį nusikaltimą pasiryžo įvykdyti niekaip nepavykus parduoti automobilio. Imituodami mašinos vagystę jie siekė gauti draudimo išmoką, o patį automobilį išardyti ir parduoti dalimis.  Visi įtariamieji apklausti, sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Automobilis rastas Šilutės rajone, Usėnų kaime, apžiūrėtas, paimtas saugoti.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą