Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 26d. 14:05

Nepriklausomo auditoriaus nuomonė: Valstybės kontrolės institucijos finansus tvarko nepriekaištingai

Valstybės kontrolė
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Valstybės kontrolė

Valstybės kontrolierė Giedrė Švedienė šiandien susitiko su apskaitos įmonės „Apskaita ir mokesčių konsultacijos“ auditoriumi Dainiumi Vaičekoniu aptarti Valstybės kontrolėje atlikto 2011 m. finansinio audito rezultatus.

„Nepriklausomi finansiniai auditoriai Valstybės kontrolėje nenustatė jokių pažeidimų ar klaidų. Tai tik dar kartą patvirtina, kad mūsų institucija ir toliau pateisina šalies aukščiausiosios audito institucijos vardą“, – pranešime spaudai sakė valstybės kontrolierė Giedrė Švedienė.

Seimui pateiktoje nepriklausomo auditoriaus išvadoje teigiama, kad pateiktos finansinės ataskaitos teisingai parodo Valstybės kontrolės 2011 m. gruodžio 31 d. finansinę būklę, finansinius veiklos rezultatus ir pinigų srautus pagal Viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus.

Finansiniai auditai Valstybės kontrolėje, kaip ir kitose valstybės institucijose, atliekami kasmet. Pagal Valstybės kontrolės įstatymą aukščiausiosios audito institucijos finansinį auditą atlieka Seimo nutarimu paskirta audito įmonė. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min