Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nepriklausomybės atkūrimo dieną nepamirškime iškelti valstybės vėliavos, primena policija

Lietuvos vėliavos
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Lietuvos vėliavos
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos policija primena, kad kovo 11 dieną Lietuvos valstybės vėliava keliama ant valstybės ir savivaldybių institucijų bei įstaigų, kitų įstaigų, įmonių ir organizacijų, nesvarbu, kokia jų nuosavybės forma, taip pat gyvenamųjų namų, rašoma Policijos departamento pranešime.

Policijos įstaigos kiekvienais metais fiksuoja vėliavos iškėlimo pažeidimus, todėl prašo užtikrinti, kad dienomis, kuomet privaloma iškelti Lietuvos Respublikos vėliavą, ji būtų iškelta.

Policijos įstaigos šiomis dienomis vietinės žiniasklaidos priemonėse bei teritorinių policijos įstaigų internetiniuose tinklapiuose gyventojams skelbs informaciją apie dienas, per kurias privaloma ne tik įmonėms, bet ir gyventojams iškelti Lietuvos Respublikos vėliavą bei atsakomybę už vėliavos iškėlimo tvarkos pažeidimus. Susitikimų su gyventojais metu, pareigūnai aiškins jiems vėliavos iškėlimo pareigą ir atsakomybę už vėliavos kėlimo tvarkos pažeidimus. Apie tai taip pat bus priminta seniūnams ir įmonių savininkams. Kovo 11 d. patruliuojantiems pareigūnams nurodyta atkreipti dėmesį ir fiksuoti tokius pažeidimus.

Policija primena, kad Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1881 straipsnyje už tokius pažeidimus atsakomybė numatyta ir valstybės bei savivaldybių, įmonių, organizacijų administracijos vadovams, gyvenamųjų namų savininkams arba asmenims, atsakingiems už gyvenamųjų namų eksploatavimo organizavimą. Toks pažeidimas užtraukia įspėjimą arba baudą nuo dešimties iki trisdešimties litų, o valstybės ir savivaldybių institucijų bei įstaigų administracijos vadovams – nuo trisdešimties iki šešiasdešimties litų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min