Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 16d. 07:50

„Nereikia diržo!“ atvyksta į Kauną

Pirmųjų trijų miestų, kuriuose jau apsilankė akcijos autobusiukas, gyventojai su nereikalingais diržais atsisveikino itin noriai – jų buvo surinkta daugiau nei 1 tūkst.
Akcijos organizatorių nuotr. / Pirmųjų trijų miestų, kuriuose jau apsilankė akcijos autobusiukas, gyventojai su nereikalingais diržais atsisveikino itin noriai – jų buvo surinkta daugiau nei 1 tūkst.

Atsakingą vaikų ugdymą ir toleranciją skatinančios visuomenės pažangos akcijos „Nereikia diržo!“ organizatoriai visus kauniečius kviečia atsisveikinti su nereikalingais diržais, kurie visi bus panaudoti meno kūrinio gamybai.

Rytoj, 13 val., prie Laisvės alėjoje įsikūrusios Aušros gimnazijos specialus akcijos autobusiukas lauks visų norinčiųjų atsisveikinti su nereikalingais diržais.

„Pasaulyje be diržo – daugiau spalvų ir fantazijos, – sakė akcijos iniciatoriai. – Žmonių, kurie supranta atsakingo vaikų auginimo ir ugdymo reikšmę mūsų visuomenės ateičiai, kasdien daugėja. Tikime, kad kiekvieno jų simbolinis indėlis, nereikalingo diržo atidavimas kūrybos labui, bus dar vienas žingsnis į reikšmingus visuomenės vertybinius pokyčius“.

Praėjusią savaitę akcija jau apsilankė Panevėžyje, Telšiuose ir Utenoje, kur buvo surinkta per 1 tūkst.  diržų ir pasiūlyta daugiau nei 1 tūkst. idėjų meno kūriniams sukurti. Rytoj diržus priėmę iš juos atnešusių kauniečių, akcijos organizatoriai dar vyks į Vilnių, Klaipėdą, Šiaulius, Marijampolę, Alytų ir Tauragę.

„Idėjas, kas gali būti sukurta iš diržų, gali pasiūlyti visi Lietuvos žmonės. Jie tai gali padaryti užsukę į mūsų tinklalapį www.augink.lt, – teigė akcijos „Nereikia diržo“ rengėjai. – Mes labai tikimės, kad prie šios kilnios akcijos prisijungs bei savo pavyzdžiu kitus žmones paskatins ir miestų bei apskričių, kuriose dar lankysimės, vadovai.“

Temos: 2 Ugdymas Vaikas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min