Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 gruodžio 21d. 10:59

Neries krantinėje – savavališki darbai

Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorių Vygantą Gudėną pasiekė informacija, kad bendrovė „Domus firma“ savavališkai atlieka Neries upės krantinės tvirtinimo ir statybos darbus.

Apie tai savivaldybei pranešė Kauno apskrities viršininko administracijos Teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros departamentas.

Jo darbuotojai, vadovaudamiesi statybos techninio reglamentu, prašė neišduoti projektavimo sąlygų sąvado bei statybos leidimo minėtiems darbams Brastos g. 28 ir 30, kol Statybos valstybinės priežiūros skyrius nepateiks raštiško patvirtinimo, kad savavališkos statybos padariniai yra pašalinti.

Prieš porą metų Kauno architektų kolektyvai pateikė siūlymus, kaip teritoriją, ribojamą Nemuno, Neries, Brastos, Betygalos, Jurbarko gatvių ir Vilijampolės tilto paversti prestižiniu kvartalu. Dešiniajame Neries krante plytinčią apie 24 hektarų teritoriją valdo bendrovės „Domus Firma”, „Capital Invest” ir „M2 Invest”. Čia minėtos bendrovės planavo statyti gyvenamuosius namus, biurus, parduotuves, nutiesti pėsčiųjų ir dviračių takus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 2 Statybos Neris

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

49:36
01:16:19
04:11

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min