Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 gruodžio 20d. 16:16

Neries pakrantėje surinkta 250 litrų teršalų

Neries pakrantėje surinkta 250 litrų teršalų
„Grindos“ nuotr. / Neries pakrantėje surinkta 250 litrų teršalų
Antradienį Vilniaus vakariniame aplinkkelyje įvykusio eismo įvykio metu iš krovininio automobilio išsiliejo apie 500 l dyzelinio kuro. Didžioji dalis naftos produktų buvo surinkta iš karto, tačiau kita dalis per paviršinių nuotekų surinkimo tinklus pateko į aplinką. Bendrovės „Grinda“ specialistai kartu su ugniagesiais gelbėtojais surinko 250 l dyzelinio kuro ir vandens mišinio.

„Išsiliejusių naftos produktų surinkimui naudojamos kelios priemonės, – pasakoja UAB „Grinda“ Gamybos tarnybos vadovas Dalius Kuliešius. – Kai tai įmanoma, specialistai teršalus surenka specialiais siurbliais, tačiau šiuo atveju juos panaudoti nebuvo galimybės, todėl naftos produktai buvo semiami ir pilami į konteinerius, o teršalų likučiai buvo renkami specialiomis absorbuojančiomis servetėlėmis.“

Taršos likvidavime dalyvavo ne tik 7 Vilniaus miestą prižiūrinčios bendrovės „Grinda“ specialistai, bet ir 13 Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 3-iosos komandos ugniagesių. Surinktas beveik 250 l dyzelinio kuro ir vandens mišinys išvežtas utilizuoti.

Visgi čia darbai nesibaigia – surinkti mėginiai keliauja į bendrovės „Grinda“ Ekologinės priežiūros laboratoriją. Vėliau Vilniaus regiono aplinkosaugos departamento specialistai nustatinėja žalos aplinkai mastą, ieškomas taršos sukėlėjas, jam gali grėsti bauda.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:50
00:40
03:09

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Receptas
Parašykite atsiliepimą apie 15min