Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 12d. 07:02

Neringa laukia poilsiautojų vertinimų

Neringoje vieni atostogautojai pramogauja, kiti tiesiog grožisi gamta.
„15min” nuotr. / Neringoje vieni atostogautojai pramogauja, kiti tiesiog grožisi gamta.

Norėdami pagerinti turizmo paslaugų kokybę, neringiškiai domisi poilsiautojų nuomone apie šį kurortą.

Jie dalija apklausų lapus viešbučiuose, laivuose, turistai taip pat gali atsakyti į elektroninės anketos, įdėtos Neringos savivaldybės tinklalapyje www.neringa.lt, klausimus.

Anot savivaldybės atstovės Sandros Vaišvilaitės, kol kas sulaukta tik keliolikos užpildytų anketų, todėl apibendrintų duomenų apie turistų komentarus ji dar negalėjo pateikti.

Apklausa vyks visą rugpjūtį, o mėnesiui pasibaigus bus apibendrinti duomenys ir paaiškės, kas žmonėms čia patinka, kuo jie nepatenkinti, ko dar pageidauja.

Anketoje teiraujamasi, kokiais tikslais poilsiautojas atvažiuoja į šį kurortą, kaip čia atvyksta, kur apsistoja, ką čia veikia, ar mano, kad Neringoje yra pakankamai paslaugų, ar tenkina jų kaina bei kokybė ir panašiai. Paskutinį kartą tokia apklausa buvo organizuojama prieš penkerius metus.
Gal mes, vietiniai, kažko nepamatome, nepastebime iki galo, o turistų nuomonę ne taip lengva išgirsti.
„Viskas keičiasi, dabar vėl norime sužinoti poilsiautojų nuomonę. Gal mes, vietiniai, kažko nepamatome, nepastebime iki galo, o turistų nuomonę ne taip lengva išgirsti“, – teigė S.Vaišvilaitė.

Anot jos, ši apklausa yra labai svarbi, nes bus stengiamasi atsižvelgti į atsakiusiųjų pageidavimus ir kažką tobulinti, keisti.

Pašnekovės nuomone, Neringoje vasarą paslaugų netrūksta, pagrindinis atostogautojų tikslas čia yra geras poilsis gamtoje. Čia organizuojami ir jogos užsiėmimai, šiaurietiškas ėjimas su specialiomis lazdomis, išvykos dviračiais ir panašiai.

„Pas mus netrūksta ir kultūrinių renginių. Pernai netgi sulaukėme atsiliepimų iš įvairių organizatorių, kad Neringa yra kultūros sostinė, – pasakojo Neringos savivaldybės atstovė S.Vaišvilaitė. – O triukšmo pas mus nėra, Neringoje niekada nebus kažkokių atrakcionų ar panašių dalykų“.
 

Temos: 1 Neringa

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

RESTA 2019

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min