Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 3d. 08:58

Neringa švęs 48 gimtadienį

Penktadienio vakarą Nidoje aidės folkloro muzika.
„15min“ nuotr. / Šventė neapsieis be gardžių valgių, šokių ir dainų.

Netrukus sukaks 48 – neri metai, kuomet sujungus keturias Kuršių nerijos gyvenvietes, buvo įkurta Neringa. Neringos gimtadienis – tai visos bendruomenės šventė, dėl to siekiama, kad šventinių renginių metu nei vienas neringiškis nesijaustų pamirštas.

Gimtadienio šventę rengia įvairios Neringos įstaigos, tad gimtadienis bus gausus ir spalvingas parodų, koncertų, sportinių varžybų bei kitokių iniciatyvų sąrašas.

Lapkričio 14 dieną Neringos savivaldybė kviečia verslininkus kelioms valandoms įsikurti stilizuotame „Kuršių kieme“ ir drauge kurti šventinę nuotaiką, save parodyti ir savo džiaugsmais pasidalinti su bendruomene ir svečiais.

Raudoni žandai, plati šypsena ir pilnas pilvas – kaip rodo patirtis, taip atrodo tipiškas Kuršių kiemo svečias. Tokio paties rezultato, su verslininkų pagalba, tikimasi ir šiais metais.

Nors gerų tradicijų neketinama laužyti, šventėje bus ir naujovių. Planuojama, kad Kuršių kieme ir vėl įsikurs įvairių įstaigų „sodybos“ (palapinės). Jau tapo tradicija, kad daugelis susirinkusius vaišina įvairiais gardumynais. Siekdami, kad ir vilkas būtų sotus, ir avis laiminga, šiais metais siūloma vykdyti mainus. Pavyzdžiui, už lėkštę žuvienės paprašyti kokio nors verslininkui ar įstaigai reikalingo „daiktinio“ arba „paaukoto“ atlygio.

„O gal jūs padėsite Nidos kultūros ir turizmo informacijos centrui „Agila“ surinkti jiems labai reikalingus skaidraus stiklo buteliukus, kurie, pripildyti smėlio, gintaro gabalėlių bus dalinami turizmo parodose?“, – klausė organizatoriai.

Verslininkai raginami registruotis ir siūlyti dar daugiau idėjų.

Beje, pasak organizatorių, savivaldybėjejau žvanga  puodai – meras šventės proga žadėjo ypatingai skalsius barščius.
 

Temos: 1 Gimtadienis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min