Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neringoje deramasi dėl automobilių aikštelių

Žolinės vakarą vasarotojams kelias valandas teko praleisti spūstyje.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Į Kuršių neriją šiltosiomis dienomis suvažiuoja daugybė automobilių.
Šaltinis: 15min
0
A A

Neringos savivaldybė kreipėsi į kurorto gyvenvietėse esančių, bet pagal paskirtį nenaudojamų automobilių stovėjimo aikštelių savininkus, prašydama, kad nuo kitų metų jose būtų atnaujinta veikla – sudarytos sąlygos statyti automobilius. Nidoje yra dvi nenaudojamos aikštelės, kitose gyvenvietėse po vieną.

Automobilių statymo problema egzistuoja vasaros sezono piko metu. Tuomet ir jaučiamas automobilių stovėjimo aikštelių trūkumas. Situacija yra tokia, kad šiuo metu Nidos gyvenvietėje veikia viena visą parą veikianti mokama transporto priemonių laikymo aikštelė, į kurią, pasitelkusi policijos pareigūnų pagalbą, savivaldybė stengiasi nukreipti daugiausia atvykstančių automobilių.

Šalia gyvenamųjų namų numatytose rezervuotose stovėjimo vietose laikyti automobilius galima tik Neringos gyventojams, turintiems leidimus. Be to, kai kuriose esamose aikštelėse yra ribojamas stovėjimo laikas.

Neringos gyvenviečių infrastruktūra bei siauros gatvelės nėra pritaikytos laikyti transporto priemones visiems atvykstantiems turistams, todėl, manoma, kad vėl pradėjus naudoti esamas privatizuotas aikšteles būtų išspręsta viena pagrindinių vasaros sezono problemų.

Šis klausimas svarstytas praėjusią savaitę savivaldybėje vykusiame pasitarime, kuriame buvo kviečiami dalyvauti minėtų aikštelių savininkai.

Neringos savivaldybės mero pavaduotojas Vigantas Giedraitis prisiminė Juodkrantėje liepos mėnesio pradžioje vykusį „Bitėlandą“, kuomet automobilių statymo problema buvo sprendžiama juos statant gyvenvietės pradžioje esančioje nenaudojamoje aikštelėje. Susitikimo metu taip pat atkreiptas dėmesys į tai, kad rengiamose Kuršių nerijos teritorijos planavimo dokumentuose minėtų aikštelių paskirtis nekeičiama, todėl ir siūloma jose atnaujinti veiklą arba jas išnuomoti kitiems paslaugų teikėjams. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min