Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 7d. 13:51

Neringoje – sniego skulptūrų konkursas

Ledo skulptūros Neringoje
15min.lt skaitytojos Rugilės B. nuotr / Štai tokios ledo skulptūros Neringoje gimė šią žiemą ir be žmogaus rankos prisilietimo.

Neringos savivaldybė kviečia gyventojus ir šio krašto svečius dalyvauti sniego skulptūrų konkurse.

Dalyvauti gali visi norintys: draugiškas kurios nors įstaigos kolektyvas, aktyvų gyvenimo būdą mėgstanti šeima, poilsiauti Neringoje nusprendęs turistas ir pan.

Sniego skulptūras Neringos gyvenvietėse galima pastebėti jau šiuo metu: atvažiuojančiuosius į Juodkrantės gyvenvietę pasitinka juodkrantiškio skulptoriaus Alberto Danilevičiaus sukurta sniego skulptūra „Niekas nestoja“, vaizduojanti automobilius stabdantį žmogų. Juodkrantės gyvenvietėje buvo galima išvysti ir autobuso lūkuriuojantį „sniego žmogų“, Nidoje – būrį nykštukų ir tikrus meno kūrinius primenančių skulptūrų.

„Labai gaila, kad dauguma išties originalių skulptūrų jau sunaikintos. Kai kurios iš jų buvo nulipdytos netinkamoje vietoje, pavyzdžiui, ant tako, kai kurių nepagailėjo praeiviai. Pratęsdami bendruomenės iniciatyvas ir siekdami kuo ilgiau išsaugoti gimusias sniego skulptūras, sugalvojome surengti sniego skulptūrų konkursą“, – teigė Neringos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Romualda Žičkienė. 

R.Žičkienė priminė, kad praėjusiais metais Neringa džiugino skulptūromis iš Kuršių marių ledo. Simpoziumą ketinama organizuoti ir šiais metais, tačiau planus gali sugadinti nepalankios oro sąlygos ir tinkamo ledo sluoksnio nebuvimas.

Norint dalyvauti konkurse tereikia nufotografuoti sukurtą sniego skulptūrą ir iki vasario 4 d. siųsti jos nuotrauką el. paštu s.vaisvilaite@neringa.lt. Laiške nurodykite skulptūros autorių (ar autorius), gyvenvietę, kurioje yra skulptūra ir kontaktinius duomenis. Atsižvelgiant į oro sąlygas, gražiausių ir originaliausių skulptūrų autorių apdovanojimai vyks vasario mėnesį, Žiemos šventės metu. 
 

Temos: 2 Juodkrantė Neringa

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Gerumu dalintis gera

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

19:28
00:40
22:17

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min