Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neringoje viešėjo Slovakijos prezidentas

Į Nidą atvykusius svečius Neringos savivaldybės aikštėje pasitiko Neringos savivaldybės meras A.Vinkus.
Neringos savivaldybės nuotr. / Į Nidą atvykusius svečius Neringos savivaldybės aikštėje pasitiko Neringos savivaldybės meras A.Vinkus.
Šaltinis: 15min
0
A A

Neringoje lankėsi oficialaus vizito į Lietuvą atvykęs Slovakijos Prezidentas Ivanas Gašparovičius.

Kartu su žmona iš Palangos atvykusiam prezidentui buvo pristatyta Nidos gyvenvietė bei Kuršių nerijos istorija.

Antradienio rytą į Nidą atvykusius svečius Neringos savivaldybės aikštėje pasitiko Neringos savivaldybės meras Antanas Vinkus, lydėjęs prezidento delegaciją visos viešnagės metu, savivaldybės tarybos ir administracijos atstovai. Svečiai buvo pasitikti nuotaikingais liaudiškos muzikos kapelos „Joldija“ atliekamais kūriniais.

Slovakijos delegacijai apsilankius Neringos savivaldybėje meras ne tik trumpai pristatė šio krašto aktualijas, bet ir įteikė prezidentui I.Gašparovičiui tradicinį pamario krašto atributą – vėtrungę.

Slovakijos valstybės vadovas plaukiojo laivu po Kuršių marias, vaikštinėjo po Nidos gyvenvietę, lankėsi ant Parnidžio kopos bei domėjosi Saulės laikrodžio-kalendoriaus veikimu. Plaukiojant po Kuršių marias Slovakijos delegacija apžiūrėjo į vandenį besileidžiančias smėlėtas kopas, grožėjosi nuo marių atsiveriančiu vasarėjančios Nidos vaizdu. Svečiams buvo papasakota smėlio pustomos Kuršių nerijos istorija bei tai, kad dėl keliaujančio smėlio Nidos gyventojai buvo priversti net tris kartus keltis iš vienos vietos į kitą.

Viešnagės metu Neringos savivaldybės meras A.Vinkus ir Slovakijos prezidentas I.Gašparovičius aptarė ir Neringos bei kurio nors Slovakijos kurorto bendradarbiavimo galimybes.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min