Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 11d. 17:21

Neringos gimtadienyje – daugybė atrakcijų

Neringoje savaitgalį bus švenčiamas gimtadienis.
Neringos savivaldybės nuotr. / Neringoje savaitgalį bus švenčiamas gimtadienis.

Šį savaitgalį Neringa švenčia gimtadienį.

Lapkričio 15 d. sukaks 48 metai, kuomet, sujungus keturias gyvenvietes, buvo įkurta Neringa. Šia proga neringiečiams ir šio karšto svečiams siūloma aplankyti net 11 parodų, dalyvauti šventiniuose koncertuose bei sportiniuose renginiuose.
 
Manai „Kuršių kieme“

Lapkričio 14 d. neringiškiai ir šio krašto svečiai laukiami ,,Kuršių kieme“, kuris  įsikurs ties Nidos kultūros ir turizmo informacijos centru „Agila“. Dėl to šeštadienį nuo 14 iki 16 val. bus ribojamas eismas Taikos gatvėje.

Jau trečius metus vyksiančiame renginyje kuršišką nuotaiką kurs ir linksmintis kvies aktyviausi bendruomenės nariai.

Kieme šeimininkaus Neringos savivaldybės meras, kuris vaišins ypatingais barščiais, suteiksiančiais imunitetą nuo visų aplink siaučiančių ligų. Savo kraštą pristatys ir ilgametis Neringos partneris – Birštono savivaldybė.

Labiausiai šeštadienį „Kuršių kieme“ bus laukiami tie svečiai, kurie ateis ne tuščiomis. Neringos radijo stotis „Neringa FM“ radijo sveikinimus keis į seną, bet veikiantį radijo imtuvą. 
 
Į šventę – su savo puodeliu

Kvapnia žolelių arbata vaišinsianti Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija, norinčius atsidėkoti, dovanų kviečia atnešti nerijos miškų gyvūnų ilčių ir ragų bei kitokių liekanų, kad visa kas gyva nerijoje geriau pažintume ir kitus to išmokytume.

Direkcijos darbuotojai ragina į šventę atsinešti mėgstamiausią puodelį, kad mažau šiukšlių po šventimo būtų ir kvapni arbata dar gardžiau ragautųsi.

Neringos verslininkų asociacija „Neringos vėtrungės“ šventėje dalyvaujantiems primins, kad šiais metais sukako 480 metų, kuomet remiantis Magdeburgo teise buvo patvirtinta privilegija Nidos smuklei. Ši data puiki proga prisiminti, kad šio krašto istorija siekia kur kas gilesnius, legendomis apipintus laikus. 
 
Įsikurs mobili pirtelė

Verslininkų asociacija kvies padėti atgaivinti skulptūros „Svajoklė“ fontanėlį Nidoje, kuris įsiskuręs skverelyje prie Neringos meno mokyklos.

Viešoji įstaiga „Irklakojis“ renginio metu kūrens mobilią pirtelę ir kvies joje pasišildyti bei sudalyvauti loterijoje. 4 laimingieji laimės nemokamą pakvietimą tą patį šeštadienio vakarą pasikaitinti pirtelėje prie jūros.

„Kuršių kieme“ bus eksponuojamas ir Blokart vėjaratis, kuris kvies į 2-ąjį Baltijos šalių Blokart vėjaračių čempionatą, vyksiantį kitą savaitgalį (lapkričio 20–22 d.) Nidos nusileidimo ir pakilimo take.

Save taip pat pristatys Neringos policijos komisariatas, medicinos darbuotojai, gaisrininkai, gelbėtojai ir  Preilos bendruomenė. 
 
Veiks suvenyrinių buteliukų dirbtuvės

Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ specialistai visus kvies pasisvečiuoti „Suvenyrinių buteliuku dirbtuvėse“. Atnešę 5 tuščius skaidraus stiklo buteliukus, šventės dalyviai gaus 1 dekoruotą. Už pilko lino skiaučių ryšulėlį, specialistai taip pat neliks skolingi.

Ties „Kuršių kiemu“ bus ir orientacinio varžybų startas, kuriame kviečiami dalyvauti visi – tiek dviračių mėgėjai, tiek pėsti. Startuoti bus galima nuo 12 iki 14 val.

Į koncertą – papildomas autobusas

Tradiciškai į Nidos kultūros ir turizmo informacijos centrą „Agila“ šeštadienį visus sukvies gimtadienio šventės koncertas. Įkvėpti legendos koncertuos vietiniai talentai.
Šeštadienį 17 val. iš Juodkrantės gyvenvietės pagrindinės stotelės išvyks autobusas, kuris į minėtą koncertą veš juodkrantiškius. E.Zinkevičiaus individualios įmonės autobusas užsuks ir į Preilą.  

Tiesa, patys jauniausi Neringos gimtadienį minės jau penktadienį, kviesdami visus linksmintis koncerte „Su šypsena apie Neringą“.

Šventinį savaitgalį Neringos savivaldybė kviečia veidus šypsenomis padabinti bei savo namus bei įstaigas  papuošti, o Neringos gatves žibintais nušviesti. Idėjų nestokokit ir kiekvienam į Neringos gatves išėjusiam padėkit pajusti, kad yra švenčiamas gimtadienis.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min