Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neringos gyventojai rinks seniūnaičius

Nida
Jurgitos Andriejauskaitės/15min.lt. nuotr. / Nida
Šaltinis: 15min
0
A A

Neringoje organizauojami pakartotiniai seniūnaičių rinkimai.

Pakartotiniai rinkimai organizuojami į Nidos 1 (Taikos g.), Nidos 2 (G.D. Kuverto, Pamario, Nidos-Smiltynės plento gatvės), Nidos 3 (Kopų, Lotmiškio, Naglių gatvės) ir Juodkrantės 6 (Kalno, Miško, Žaliojo kelio, Gintaro įlankos gatvės, Alksnynės gyv.) seniūnaitijas.

Dvejiems metams renkamas seniūnaitis dirbs visuomeniniais pagrindais. Seniūnaitis atstovaus seniūnaitijos gyventojų interesams, prisidės plėtojant ir organizuojant gyvenvietės kultūrinį ir sportinį gyvenimą. Prireikus dalyvaus organizuojant gyventojų apklausas ir gyventojų susitikimus su savivaldybės tarybos nariais, savivaldybės administracijos direktoriumi arba šio įgaliotu atstovu, kitais savivaldybės ir valstybės institucijų atstovais.

Seniūnaičiai bus renkami gyventojų apklausos būdu arba gyventojų susirinkime, rinkimų grafike nurodytą dieną ir laiku.

Kandidatus gali siūlyti nevyriausybinės organizacijos, asociacijos, įstaigų ir organizacijų kolektyvai, veikiantys seniūnaitijoje, arba ne mažiau kaip 10 seniūnaitijos gyventojų, deklaravusių gyvenamąją vietą seniūnaitijos teritorijoje ir turinčių rinkimų teisę. Į kandidatus gali siūlytis pats seniūnaitijos gyventojas, jeigu jo kandidatūrai pritaria ne mažiau kaip 10 seniūnaitijos gyventojų.

Gyventojai, norintys siūlyti kandidatūrą į seniūnaičius arba norintys iškelti savo kandidatūrą, dėl kandidatą palaikančių (siūlančių) gyventojų parašų rinkimo lapų gali kreiptis į Komisijos Neringos savivaldybės seniūnaičių rinkimams ir apklausai organizuoti ir sprendimams priimti narius.

Nidos seniūnaitijų gyventojai –  į Editą Vaičiūnienę, adresu Taikos g. 2, 1 kab., Nida, kontaktinis tel. (8 469) 52 368. Juodkrantės seniūnaitijos gyventojai –  į Angeliną Stakauskienę, adresu Kalno g. 26, Juodkrantė, kontaktinis tel. (8 469) 53 158.

Temos Rinkimai, Neringa
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min