Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 17d. 16:41

Neringos meras gimtadienio svečius vaišino barščiais (nuotraukos)

Neringos meras vaišino barščiais.
Neringos savivaldybės nuotr. / Neringos meras vaišino barščiais.

Savaitgalį Nidoje šurmuliavo „Kuršių kiemas“. Neringiškiai ir miesto svečiai šventė 48-ąjį Neringos gimtadienį. Ta proga meras Vigantas Giedraitis vaišino barščiais.

Sekmadienį sukako 48 metai, kuomet, sujungus keturias gyvenvietes,  buvo įkurta Neringa. Ta proga šeštadienį neringiškiai ir šio krašto svečiai buvo laukiami „Kuršių kieme“, kuris  įsikūrė ties Nidos kultūros ir turizmo informacijos centru „Agila“. Jau trečius metus vykstančiame renginyje kuršišką nuotaiką kūrė ir linksmintis kvietė aktyviausi bendruomenės nariai.

Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ specialistai visus kvietė pasisvečiuoti „Suvenyrinių buteliukų dirbtuvėse“. Atnešę 5 tuščius skaidraus stiklo buteliukus, kiekvienas galėjo gauti vieną dekoruotą. Tradiciškai į Nidos kultūros ir turizmo informacijos centrą „Agila“ šeštadienį visus sukvietė gimtadienio šventės koncertas. Čia koncertavo vietiniai talentai.

Kieme savo stalą ar stendą buvo paruošusi kone kiekviena įstaigą – kvapnia žolelių arbata  vaišino Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija. Jie ragino į šventę atsinešti mėgstamiausią puodelį, kad mažau šiukšlių po šventimo būtų ir kvapni arbata dar gardžiau ragautųsi.

Kieme šeimininkavo ir pats Neringos savivaldybės meras Vigantas Giedraitis, kuris vaišino ypatingais barščiais, kaip pats sakė, suteiksiančiais imunitetą nuo visų aplink siaučiančių ligų.

Viešoji įstaiga „Irklakojis“ renginio metu kūreno mobilią pirtelę ir kvietė joje pasišildyti bei sudalyvauti loterijoje. „Kuršių kieme“ buvo eksponuojamas ir įstaigos vėjaratis, kuris kvietė į 2–ąjį Baltijos šalių vėjaračių čempionatą, vyksiantį šį savaitgalį Nidos nusileidimo ir pakilimo take.

Šventėje prisistatė Neringos policijos komisariatas, medicinos darbuotojai, gaisrininkai, gelbėtojai ir  Preilos bendruomenė. Taip pat ir ilgametis Neringos partneris – Birštono savivaldybė.

Neringos savivaldybės nuotr./Tvorą papuošė riestainiai.
Neringos savivaldybės nuotr./Tvorą papuošė riestainiai.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min