„Turint tokias apimtis, kokios yra, mums reikia daryti šitą optimizaciją. (...) Čia sėkmių sėkmė ir čia kiekvienas svajoja būti geriausios Vakarų Lietuvoje ligoninės dalimi“, – tarybos posėdyje sakė Neringos meras Darius Jasaitis.
2026-01-31 16:20
Neringos taryba pritarė sveikatos centro jungimui prie Klaipėdos universiteto ligoninės
Neringos savivaldybės taryba šią savaitę pritarė siūlymui reorganizuoti Neringos pirminės sveikatos priežiūros centrą – jį planuojama prijungti prie Klaipėdos universiteto ligoninės.
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą
