Tiesiogiai
2026-01-31 16:20

Neringos taryba pritarė sveikatos centro jungimui prie Klaipėdos universiteto ligoninės

Neringos savivaldybės taryba šią savaitę pritarė siūlymui reorganizuoti Neringos pirminės sveikatos priežiūros centrą – jį planuojama prijungti prie Klaipėdos universiteto ligoninės.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Darius Jasaitis
Darius Jasaitis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Turint tokias apimtis, kokios yra, mums reikia daryti šitą optimizaciją. (...) Čia sėkmių sėkmė ir čia kiekvienas svajoja būti geriausios Vakarų Lietuvoje ligoninės dalimi“, – tarybos posėdyje sakė Neringos meras Darius Jasaitis.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą