Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neringos valdininkai skendi statybų dulkėse

Darbai verda tiek Neringos savivaldybės viduje, tiek išorėje.
Egidijaus Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Darbai verda tiek Neringos savivaldybės viduje, tiek išorėje.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Neringos savivaldybės pastate verda remonto darbai. Dėl didelio triukšmo ir bruzdesio kai kurių skyrių darbuotojai perkelti į Nidos ligoninės patalpas.

„Turime nepatogumų ir ne truputį, o daug: statybininkai šurmuliuoja, gręžia. Sunku dirbti - kenčia žmonės dantis sukandę“, – sakė Neringos savivaldybės administracijos direktorius Algimantas Vyšniauskas. Savivaldybės pastato rekonstrukcija pradėta lapkritį. Vidaus ir išorės remonto darbai bus vykdomi iki kitų metų spalio. Pasak savivaldybės atstovų, po rekonstrukcijos savivaldybė bus visiškai atnaujinta, senas liks tik pastato karkasas.

Remontas – po 30 metų

„Šis pastatas nebuvo remontuotas nuo pat jo pastatymo, 1975-ųjų. Šaltai negyvenome, tačiau nuostoliai buvo baisūs, šildymas atsiėjo labai brangiai. Dabar bus atlikta viso pastato rekonstrukcija“, – sakė Neringos savivaldybės administracijos direktorius A.Vyšniauskas. Pasak jo, darbai verda ir lauke, ir viduje. Jau baigiamas keisti stogas, jis buvo apšiltintas, ant jo suguls naujos čerpės. Šiuo metu šiltinamos visos pastato sienos – šis darbas privalo būti baigtas iki birželio 1-osios. „Pakeisti ir pastato langai, bus įrengtas liftas. Trijų aukštų pastate pagal reikalavimus jis privalo būti, liftas būtinas neįgaliesiems“, – sakė A.Vyšniauskas. Jis pasakojo, kad darbai jau verda ir pačioje savivaldybėje – numatyta pakeisti elektros instaliaciją, vamzdynus. Atlikus šiuos darbus bus atnaujinti ir kabinetai. Be to, perplanavus kai kurias patalpas kabinėtų padaugės. Atsiras patalpos archyvui, kurių iki šiol Neringos savivaldybėje nebuvo.

Pasak savivaldybės vyriausiosios specialistės Sandros Vaišvilaitės, dėl darbų Socialinio skyriaus darbuotojai bei auditorė buvo iškelti į ligoninėje esančias patalpas.

Iškėlė į ligoninę

Pasak savivaldybės vyriausiosios specialistės Sandros Vaišvilaitės, dėl darbų Socialinio skyriaus darbuotojai bei auditorė buvo iškelti į ligoninėje esančias patalpas. „Darbai atliekami atskirais etapais ir kai kur triukšmas buvo tiesiog nepakeliamas. Tačiau vasarą specialistai galės grįžti, nes dėl kurorto statuso jokie remonto darbai vykti negalės. Be to, kai kurie kabinetai jau bus įrengti. Rudenį išsikelti teks kitiems darbuotojams“, – sakė S.Vaišvilaitė. Dėl bruzdesio pastate kai kurie komitetų posėdžiai vyksta vaikų darželio salėje.

S.Vaišvilaitė džiaugėsi, kad remonto sulauks ir tarybos salė. Jau pakeistas virš jos esantis kiauras stogas. „Tokioje aplinkoje svečius priimti būdavo tiesiog nepatogu“, – sakė specialistė.

Neringos savivaldybės pastato rekonstrukcija vykdoma iš valstybės investicijų programos lėšų. Projekto vertė siekia 4,5 mln. litų. Pasak administracijos direktoriaus A.Vyšniausko, šalį prispaudus sunkmečiui iš investicijų programos savivaldybę pasieks 600 tūkst. litų mažiau, nei planuota. Trūkstamas lėšas savivaldybė turės padengti pati.

Komentarai
Temos Dulkės
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min