2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2013 05 06 /17:50

Neringos Venckienės ir Aido Venckaus sūnus, esantis užsienyje, išbrauktas iš moksleivių sąrašo Garliavos mokykloje

Aido Venckaus ir Neringos Venckienės sūnus jau nebe Garliavos mokyklos mokinys. Pirmadienį prašymą jį išbraukti iš mokinių sąrašų mokyklos direktoriui pateikė tėvas A.Venckus.
Neringa Venckienė ir Aidas Venckus
Neringa Venckienė ir Aidas Venckus / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Kaip ir buvo žadėta iš anksto, prašymą išbraukti jį iš sąrašo Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos direktoriui Aloyzui Pakolkiui pirmadienį pateikė vaiko tėvas Aidas Venckus. Dokumente nurodyta, kad sūnus išvyko gyventi į užsienį.

„Venckų sūnus jau nebe mūsų mokyklos mokinys. Prašymą įteikė jo tėvas“, – 15min.lt sakė A.Pakolkis. Išsamiau pakomentuoti situacijos mokyklos direktorius nenorėjo.

Nuo teisėsaugos besislapstančios Neringos Venckienės vyrui Aidui Venckui iki gegužės 6 dienos buvo nurodyta pranešti pedagogams, kur dabar gyvena jo trylikametis sūnus ir kokiu būdu jis planuoja baigti septintą vidurinės mokyklos klasę. Tokį nurodymą A.Venckui buvo išsiuntęs Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos direktorius Aloyzas Pakolkis.

Jei mokyklai nebūtų buvę pranešta apie nepilnamečio buvimo vietą ir jo mokslus, mokyklos direktorius, vadovaudamasis Švietimo ir mokslo ministro įsakymu, galėjo kreiptis į teismą, kad šis A.Venckui skirtų baudas.

Kur dingo nepilnametis domisi ir Vaiko teisių apsaugos tarnybos Kauno rajono skyrius. Priminsime, kad N.Venckienės sūnus mokykloje nesirodo nuo balandžio 9-osios.

Jonučių mokyklą lankė ir N.Venckienės brolio Drąsiaus Kedžio bei Laimutės Stankūnaitės dukra, kurios laikinąja globėja buvo paskirta N.Venckienė.

Primename, kad partijos „Drąsos kelias“ lyderei N.Venckienei, kuri, kaip spėjama, slapstosi Čikagoje, prokurorai nori pateikti įtarimus pagal šešis Baudžiamojo kodekso straipsnius. Įtariama, kad ji prieš dvejus metus Panevėžio miesto apylinkės teismo patalpose viešai užgauliai pažemino teismą, nevykdė 2011 m. gruodį priimto Kėdainių teismo sprendimo skubiai perduoti mergaitę motinai L.Stankūnaitei, praėjusių metų gegužę trukdė antstolei vykdyti teismo sprendimą, piktnaudžiavo vaiko atstovo teisėmis psichiškai gniuždydama vaiką ir panaudodama fizinį smurtą pasipriešino policijos pareigūnui, o perduodant vaiką jo motinai sukėlė nežymų sveikatos sutrikdymą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min