Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nesankcionuotos protesto akcijos dalyviai nusižengia įstatymams

Policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Policija
Šaltinis: 15min
0
A A

Policija perspėja visus geros valios žmones nepažeisti įstatymų ir nedalyvauti galimoje antradienio, vasario trečiosios protesto akcijoje, kurią neturint leidimo ketinama surenti prie Seimo rūmų.

Akivaizdu, kad nesankcionuoto mitingo rengėjai nesiruošia paisyti gerai žinomų socialumo ir moralės taisyklių, tvirtinančių, kad gerieji tikslai gali būti pasiekti tik moraliomis, teisingomis bei teisėtomis priemonėmis, teigiama policijos pranešime spaudai.

Bet koks kvietimas ignoruoti įstatymus, neleistinais būdais pasinaudoti piliečių nuomonių raiškos teisėmis yra nesuderinamos su demokratinėmis vertybėmis, todėl kompromituoja jas paminančius mitingo iniciatorius. Beatodairiškai reiškiamas nepasitenkinimas savaime skatina ir kitus pažeidimus – agresiją, smurtą, viešąją netvarką. Dalyvavimas nesankcionuotoje protesto akcijoje yra potencialiai pavojingas tiek jos dalyviams, tiek visuomenei.

Užtikriname, kad teisėsaugos pareigūnai griežtai ir tiksliai atliks savo pareigas ir primename, kad už Susirinkimo įstatymo pažeidimą Lietuvos administracinių teisės pažeidimų kodeksas numato sankciją – baudą nuo penkių šimtų iki dviejų tūkstančių litų arba administracinį areštą iki trisdešimties parų, teigiama pranešime.

Visiems suprantami ekonomikos sunkmečio labiausiai paliestų gyventojų išgyvenami netikrumo, nusivylimo, nepasitenkinimo jausmai. Tačiau brandiems ir atsakingiems žmonėms akivaizdu, kad nepritekliai negali būti pašalinti skatinant nesantaiką ir nusižengiant visuomeninėms normoms. Kviečiame nepasiduoti provokaciniams raginimams ir dėkojame už supratimą bei bendradarbiavimą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Protestas Mitingas
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min