Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 8d. 16:57

Nesutarimų purtomas Lietuvos Raudonasis Kryžius patvirtino naują valdybą

Gediminas Almantas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Gediminas Almantas

Vidinių nesutarimų purtomas Lietuvos Raudonasis Kryžius išsirinko naują valdybą, joje lieka du dabartiniai nariai. Kaip penktadienį pranešė organizacija, valdybą sudarys 9 nariai, tarp jų – du ligšioliniai: „EPSO-G“ valdybos pirmininkas ir valstybės įmonės „Oro navigacija“ valdybos narys Gediminas Almantas, reklamos įmonių bendraturtis ir vadovas Remigijus Kalpokas.

Kartu su jais, tarp nepriklausomų kandidatų organizacijos valdyboje bus „Master Class Lietuva“ direktorė Laura Duksaitė – Iškauskienė, komunikacijos ir rinkodaros ekspertė Ilma Cikanaitė, bendrovės „Asgaard Oriens" vadovas Nielsas Peteris Pretzmannas.

Kaip trys skyrių atstovai į valdybą pateko Alytaus apskrities S.Kudirkos ligoninės ekonomistė Valė Gibienė, šeimos gydytojas Antanas Damkus ir viešosios įstaigos „Harmoningo gyvenimo studija“ vadovė Nijolė Jakubaitienė. Jaunimo atstovo vietą užims Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoris Marius Mirončikas.

G.Almantas pranešime Raudonojo Kryžiaus draugijos nariams dėkojo už „parodytą pasitikėjimą ir aišku signalą tęsti organizacijos transformacijos procesą“.

„Šios kadencijos valdybos laukia nemažai įdomių iššūkių – toliau stiprinti organizacijos gebėjimus ir programų turinį, glaudžiai bendradarbiauti su regionais, kad visiems būtų suprantami organizacijos tikslai, misija, prioritetai. Taip pat užtikrinti, kad Lietuvos Raudonasis Kryžius taptų pamatuojamą vertę pažeidžiamiems žmonėms kuriančia organizacija,“ – sakė G.Almantas.

Naujoji valdyba savanoriškais pagrindais pareigas eis 4 metus, o pirmojo posėdžio metu išrinks valdybos pirmininką.

Kelerius metus reorganizuojamą draugiją draskė vidiniai nesutarimai dėl pertvarkos metodų, naikinamų skyrių ir šalinamų narių – pastaruoju metu valdybą buvo palikę keturi iš devynių jos atstovų. Viešai apie problemas prabilę skyrių nariai sakė buvę šalinami be paaiškinimų ir kaltino vadovybę susidorojimu. Tuo metu organizacijos generalinė Gintarė Guzevičiūtė tvirtino, kad reorganizacija vykdyta siekiant skaidrumo, orientuojantis į paslaugų kokybę, o pašalinti nariai reiškė norą patys toliau gauti organizacijos paramą arba apskritai atsisakė pateikti interesų deklaracijas.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:07
01:20
02:44

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min