Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2011 01 10

Netikėtas posūkis Kauno pedofilijos byloje

„Nesitikėjau tokio sprendimo, net nevažiavau į Šiaulius, nes buvau įsitikinusi, kad mano skundas bus atmestas“, – sužinojusi apie Šiaulių apygardos teismo nutarimą atnaujinti tyrimą dėl galimo Laimutės Stankūnaitės poveikio mergaitei, pasakojo Drąsiaus Kedžio dukters globėja Neringa Venckienė.
Neringa Venckienė
Neringa Venckienė. / TV3 nuotr.

N.Venckienės skundas buvo patenkintas, argumentuojant, jog yra pagrindo įtarti, kad biologinė mergaitės motina bandė daryti poveikį savo dukrai.

Šiaulių miesto apygardos teismo sprendimu buvo panaikinti net trys ankstesnių teismų ir Kauno miesto apylinkės prokuratūros sprendimai, kuriais tyrimas buvo nutrauktas.

Dėl netikėto Šiaulių apygardos teismo teisėjo Vidmanto Myliaus sprendimo ir pavedimo Kauno miesto apylinkės prokuratūrai atnaujinti tyrimą „Akistatos“ kūrybinė grupė nuvyko į Šiaulius, siekdama išsiaiškinti visas šio nutarimo detales.

„Šiaulių apygardos teismo teisėjas Vidmantas Mylius atsivertęs bylą konstatavo, kad prokurorai neatliko visų būtinų veiksmų išsiaiškinti tiesą. Nebuvo tirtas mergaitės mamos L.Stankūnaitės įsiveržimas į kambarį, kuomet jos dukra davė parodymus, nebuvo apklausti liudininkai, todėl ikiteisminis tyrimas yra atnaujintas“, –  argumentus, kodėl buvo priimta tokia teismo nutartis, dėstė Šiaulių apygardos teismo atstovas spaudai Vytautas Jončas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius