Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Netikėtų patikrinimų metu bus kontroliuojami pareigūnai

Policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Policija
Šaltinis: 15min
0
A A

Policijos vadovybė, siekdama kuo didesnio skaidrumo organizacijoje ir tęsdama tam skirtas priemones, pavedė organizuoti ir vykdyti netikėtus patikrinimus, kurių metu būtų tikrinami pareigūnai, vairuojantys tarnybinį ar asmeninį transportą, pažeidinėjantys kelių eismo taisykles ar darantys kitokius pažeidimus.

Pasak laikinai policijos generalinio komisaro pareigas einančio Algirdo Stončaičio, Policijos departamento vadovybė pripažįsta, kad policijos sistemoje vis dar pasitaiko garbės nedarančių atvejų, kai patys pareigūnai padaro teisės pažeidimus, teigiama pranešime spaudai.

„Netoleruojame ir niekuomet netoleruosime pareigūno vardą diskredituojančių veiksmų ir imsimės visų įmanomų priemonių, kad tokios problemos, kaip pareigūnų girtavimas, korupcija ar kitokie pažeidimai, būtų pašalintos. Pati policijos bendruomenė siekia apsivalyti nuo pareigūnų, kuriems nerūpi munduro garbė“, – sako A. Stončaitis.

Netikėtų patikrinimų metu bus naudojamos transporto priemonės (taip pat ir be skiriamųjų policijos ženklų), vaizdo įrašymo, taip pat kitos specialiosios policijos priemonės. Bus dirbama visoje šalies teritorijoje, nežinant vietiniams policijos įstaigų vadovams ar kitiems pareigūnams. Netikėtus patikrinimus vykdys Policijos departamento ir specializuotų policijos įstaigų pareigūnai.

Lietuvos policija kviečia ir pačius žmones būti nepakančiais blogiui, atvirai bendrauti su pareigūnais, drąsiai pranešti apie daromus ar žinomus pažeidimus ir taip talkinti policijai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min