Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Netradiciška ekskursija po Klaipėdą

Netradicinė ekskursija
Vitalijos Stanaitytės nuotr. / Netradicinė ekskursija
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Ar norite palikti pėdsaką Klaipėdos širdyje?“ – tokiais žodžiais Klaipėdos universiteto rekreacijos ir turizmo specialybės studentai bei dėstytojai buvo kviečiami į ekskursiją „Netradiciškai po Klampią Pėdą“, kuri vyko trečiadienį, balandžio 22 dieną, Klaipėdos senamiestyje.

Organizuota ekskursija vyko studentų paskaitų metu, o ją suorganizuoti paskatino Klaipėdos universitete rekreacijos ir turizmo III kurso studentams dėstoma rekreacinių programų disciplina. Studentai pabandė netradiciškai ir įdomiai supažindinti dalyvius su Klaipėdos miesto istorija, panaudojant neįprastus ekskursijai metodus. Įdomu ir tai, jog tokio pobūdžio ekskursija mieste vyko pirmąjį kartą.

Netradicinė ekskursija prasidėjo 12 val. Klaipėdos miesto istorijos dvasiai perteikti, buvo pasakojama virtuali legenda, perkėlusi ekskursijos dalyvius keletu šimtmečių atgal.

„Sugrįžus“ į dabartį, ekskursija persikėlė į Klaipėdos senamiesčio gatveles. Klampotojai buvo suskirstyti į komandas pagal skirtingas pėdučių spalvas ir tada pradėjo ieškoti legendoje matytų objektų, po to juose palikdami savo pėdsakus. Paskutinis ekskursijos taškas, kuriame susijungė visos grupelės, buvo Klaipėdos etnokultūros centras, padėjęs įgyvendinti šią netradicinę ekskursiją. Čia dalyviai po ilgų klampojimų Klaipėdos senamiesčio gatvelėmis galėjo pasivaišinti, pailsėti bei pasidalinti savo įspūdžiais. Renginio pabaigoje kiekviena komanda buvo apdovanota už geriausiai atliktą užduotį prie ekskursijos objektų. Dalyviai tikrai nusipelnė būti pavadinti „Silkių ekspertais“, „Kapitonais“, „Verslininkais“, „Išlikusiaisiais“ bei „Pasakoriais“.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min