Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 birželio 7d. 11:17

Niujorko „Times“ aikštėje – palaikymo Lietuvos LGBT bendruomenei žinutė „Nasdaq“ bokšte

Niujorko „Times“ aikštėje – palaikymo Lietuvos LGBT bendruomenei žinutė „Nasdaq“ bokšte
LGL nuotr. / Niujorko „Times“ aikštėje – palaikymo Lietuvos LGBT bendruomenei žinutė „Nasdaq“ bokšte
Ketvirtadienio vakarą milžinišką Niujorko „Times“ aikštėje įsikūrusios „Nasdaq“ būstinės bokšto ekraną papuošė solidarumo Lietuvos LGBT bendruomenei žinutė. Tokiu būdu „Nasdaq“ padalinys Lietuvoje pasveikino Lietuvos LGBT bendruomenę „Baltic Pride“ 2019 festivalio proga. Niujorko miesto širdyje mirganti reklama patraukė praeivių dėmesį.

„Mums svarbu, kad kiekvienas mūsų organizacijos narys būtų išgirstas, jaustųsi vertinamas, turėtų galimybę realizuoti save, kurti ir tobulėti nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, tautybės, negalios, seksualinės orientacijos, lytinės tapatybės ar religinių įsitikinimų. Tai – pamatinės „Nasdaq“ vertybės, kuriomis vadovaujamės patys ir prie kurių sklaidos visuomenėje aktyviai prisidedame – šįkart išreikšdami palaikymą „Baltic Pride“ 2019 eitynėms ir LGBTI bendruomenės teisėms,“ – komentavo „Nasdaq“ vadovė Lietuvoje Arminta Saladžienė.

„Džiaugiamės, kad šiais metais „Baltic Pride“ festivalis sulaukė vieningos verslo sektoriaus paramos. Vertiname verslo atstovų paramą, nes ji siunčia labai stiprią žinutę. Puiku, kad verslo atstovai imasi lyderystės ir įgyvendina panašias iniciatyvas, kurios suteikia vietos LGBT bendruomenei papildomo matomumo ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje,“ – pabrėžė Nacionalinės LGBT teisių organizacijos LGL vadovas Vladimiras Simonko.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

21:57
01:27:07
01:32

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min