Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Norėdami registruoti vaikus į baseiną, vilniečiai nuo ankstyvo ryto stumdosi kilometrinėje eilėje

Eilė prie Vilniaus moksleivių sveikatos centro
15min skaitytojos Gintarės nuotr. / Eilė prie Vilniaus moksleivių sveikatos centro
Šaltinis: 15min
7
A A

Užrašyti vaikus į Vilniaus moksleivių sveikatos centro (VMSC) baseiną norintys tėvai pirmadienį nuo ankstyvo ryto priversti stovėti milžiniškoje eilėje. Centro atstovai teigia neturintys galimybių vaikus registruoti internetu. „Mes turime vieną spausdintuvą ir vieną kompiuterį“, – skėsčiojo rankomis VMSC direktoriaus pavaduotoja ugdymui Reda Sakalienė.

Pirmadienį nuo ankstyvo ryto eilėje stovinti Gintarė 15min pasakojo, kad atvykusi kiek po 8 valandos prie centro rado daugybę žmonių.

„Aš jau antrą valandą stoviu“, – teigė Gintarė.

Ji prisipažino nesanti tikra, ar jos vaikas bus priimtas: „Kad jau atvažiavau – pateiksiu prašymą, o jie lai skaičiuoja, kiek pateks.“

Pašnekovė prisipažino, kad ją stebina VMSC tvarka, kad prašymus galima pateikti tik gyvai – užsiregistruoti internetu nėra galimybės.

Centro tinklalapyje teigiama, kad tėvų prašymai bus priimami tris dienas tik tiesiogiai, vaikai neregistruojami ne tik internetu, bet ir telefonu.

VMSC direktoriaus pavaduotoja ugdymui R.Sakalienė 15min sakė, kad centras neturi galimybių tėvų prašymus priimti kitokiu būdu.

Fotolia nuotr./Atostogos
Fotolia nuotr./Baseinas

„Mes neturime tiek etatų, kad elektroniniu paštu galėtume aptarnauti tokį skaičių žmonių“, – sakė ji ir pridūrė, kad centras sulaukia per 4 tūkst. prašymų priimti vaikus mokytis plaukti. Centras planuoja priimti 1,1 tūkst. vaikų.

R.Sakalienė teigė, kad praėjusiais metais vaikus galima buvo registruoti ir telefonu tiesiogiai pas mokytoją, tačiau pastebėta, kad tėvai dažnai suteikia netikslią informaciją.

Bet ir tada buvo nepasitenkinimas, nes prisiskambinti į asmeninius telefonus tūkstančiui žmonių neįmanoma.

„Todėl sugalvojome padaryti skaidrų priėmimą, kad patikrintume visą informaciją. Nes tėveliai sugeba parašyti, kad penktokas ar pirmokas moka plaukti, ir tada jis registruojamas į kitą grupę, bet ir tada buvo nepasitenkinimas, nes prisiskambinti į asmeninius telefonus tūkstančiui žmonių neįmanoma“, – sakė ji.

R.Sakalienės teigimu, prašymus anksčiau pridavusiems tėveliams bus pirmenybė.

Ketvirtadienį ir penktadienį buvo priimami prašymai iš tų tėvų, kurių atžalos tęsia ugdymą kelerius metus iš eilės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Žirmūnai Baseinas
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min