Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 22d. 17:09

Nors minios turistų užgulė Palangą, sustiprintos policijos pajėgos daug darbo neturėjo

Poilsiautojai Palangoje
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Poilsiautojai Palangoje

Vaikščiojant po Palangą vos ne kiekvieno namo lange padėtas užrašas „vietų nėra“. Nepaisant tūkstančių turistų, užgulusių pagrindinį šalies kurortą, savaitgalis čia praėjo įprastai, plušėti smarkiau teko nebent kavinių ir restoranų darbuotojams, bet jie dėl to tik džiaugiasi.

„5 minutėms gal buvau prisėdusi šiandien“, – sekmadienį juokėsi tailandietiškų ledų kioskelyje plušanti mergina, gamindama porciją po porcijos būriui ją apspitusių vaikų.

Paplūdimys ir J.Basanavičiaus gatvė – visą savaitgalį sausakimši, ne tik saulė ir geras oras, bet ir kasmetės 1006 km lenktynės sutraukė čia būrius žmonių.

Poilsiautojų antplūdžiui pasiruošta iš anksto, budėjo sustiprintos policijos pajėgos. Visgi 15min apie savaitgalį papasakojęs Palangos policijos komisariato viršininkas teigė, kad nieko labai išskirtinio visą savaitgalį neįvyko.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Algirdas Budginas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Algirdas Budginas

„Viskas būtų gerai, jei ne paryčiais įvykdyta BMW vagystė, – pasakojo Algirdas Budginas. – O šiaip savaitgalis kažkokia įvykių gausa neišsiskyrė, nieko ypatingo nenutiko.“

Didžiausias įvykis – pagrobtas daugiau nei 100 tūkst. eurų vertės BMW. Jo vyriškis pasigedo sekmadienio naktį grįžęs į namus S.Daukanto gatvėje.

Asmeninio archyvo nuotr./Pavogtasis BMW X5
Asmeninio archyvo nuotr./Pavogtasis BMW X5

O visa kita – pranešimai dėl triukšmo ir įvairių nesutarimų, tačiau ikiteisminiai tyrimai dėl smurto nepradėti, tik pora jaunuolių šeštadienio naktį viename J.Basanavičiaus gatvėje įsikūrusiame klube įkliuvo su narkotikais.

Vieną pareigūnams pridavė patys klubo apsaugininkai, o kitas, pamatęs pareigūnus, metė folijos lankstinukus su milteliais viduje.

„Situacija valdoma, policija spėjo į visus pranešimus reaguoti, reikia padėkoti pareigūnams už tai, ką jie padarė, tinkamai įgyvendino mūsų užduotis. – kalbėjo A.Bugdinas. – Dėl narkotikų pradėjom porą ikiteisminių tyrimų.“

Luko Balandžio / 15min nuotr./Naktis Palangoje
Luko Balandžio / 15min nuotr./Naktis Palangoje

Dabar daug ramiau, kai išardytas vadinamasis Bermudų trikampis Daukanto ir J.Basanavičiaus gatvių sankryžoje, o ypač, kai laukiniai vakarėliai nebevyksta „Laukinių vakarų salūne“.

„Žinote, jeigu klubas dirba iki paryčių, natūralu, kad asmenys, kai užsidaro klubai, padauginę nenori skirstytis, paleidžia į darbą kumščius. Bet kažkokių išskirtinių protrūkių toje vietoje nebefiksuojame“, – belsdamas į stalą sakė A.Budginas.

Be abejo, smulkių incidentų ir keistuolių, susirinkus tiek žmonių, netrūksta. Paplūdimyje pagyvenęs vyriškis vaikšto tarp sugulusių poilsiautojų ir garsiai jiems skelbia: „Vaikinams sakau: įkiškite galvą merginai tarp kojų, pajusite rojų.“

Žmonės nesėkmingai bando sudrausminti vyriškį, bet greit pasirodo gelbėtojų vado Jono Pirožniko visureigis ir lekia grąžinti ramybę.

V.Miškinio nuotr./Palangos paplūdimys
V.Miškinio nuotr./Palangos paplūdimys

Tiesa, sučiupus vyriškį policininkai susiduria su iššūkiu – jo nubausti negali, jei niekas nerašys pareiškimo. Jie vaikšto tarp poilsiautojų, bet žmonės nelabai nori vietoj deginimosi imti ir užsiimti pašaliniais darbais.

Nors ir giriamasi, kad Palangoje čeburekų pardavėjų nelikę, tramdant iškalbų vyriškį, pora jaunuolių su žydrais krepšiais pasirodo. Jie iškart pasodinami į J.Pirožniko visureigį.

V.Miškinio nuotr./Sulaikyti čeburekų prekeiviai
V.Miškinio nuotr./Sulaikyti čeburekų prekeiviai

„Ta veikla nelegalizuota, nors kai kurios įstaigos apie tai ir kalba, – pasakojo komisaras. – Negaliu pasakyti, kad šiemet jų veikla labai suaktyvėjusi.“

Temos: 1 Palanga

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

02:40
06:21
02:48:11

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min