2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2013 05 11

Nors Neringa Venckienė dingo,šeši jos padėjėjai toliau gauna algas

Daugiau kaip mėnesį Seime nesirodančios Neringos Venckienės balandžio atlyginimas buvo sumažintas trečdaliu, bet šios sankcijos niekaip nepalietė jos šešių padėjėjų, šeštadienį rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.
„Drąsos kelio“ rinkimų štabas Kaune
Neringa Venckienė / Aliaus Koroliovo nuotr.

Parlamentarė pasislėpė, jai patarėjų nebereikia, tačiau atlyginimas jiems mokamas toks pat kaip ir anksčiau. Niekas neturi teisės kontroliuoti, ar N.Venckienės patikėtiniai iš viso pasirodo darbe, nes jie tiesiogiai pavaldūs Seimo narei ir tik N.Venckienė gali vertinti jų darbą.

„Situacija išties yra absurdiška“, – pripažino Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas. Jis sakė, kad nėra teisinių būdų, už ką padėjėjams sumažinti algą, nes jie nekalti, kad Seimo narės nėra.

„Aišku, būtų logiška, kad žmogus negautų atlyginimo, jei nedirba. Tačiau dabar yra kaip yra. Aš negaliu nieko pakeisti, negaliu jiems nemokėti. Nei Seimo statutas, nei įstatymai to nenumato – tai paradoksas“, – „Lietuvos rytui“ kalbėjo Seimo pirmininkas.

Šiaulių apygardos prokuratūra ketvirtadienį nusprendė paskelbti parlamentarės N.Venckienės paiešką, o Kauno policija penktadienį paprašė skelbti tarptautinę Seimo „Drąsos kelio“ partijos frakcijos seniūnės paiešką, nes išnaudotos visos galimybės nustatyti įtariamosios N.Venckienės dabartinę gyvenamąją vietą ir įteikti jai šaukimą atvykti į apklausą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aktorius Giedrius Savickas: džiaugiuosi įžiebęs Kalėdų eglę nematančių žmonių mintyse ir širdyse
Reklama
Kalėdas pasitinkantis Linas Adomaitis kviečia „išgirsti“ Kauno miesto Kalėdų eglutę
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Parašykite atsiliepimą apie 15min