Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Norvegai Klaipėdoje ieško investavimo galimybių

Klaipėdos Pilies uostas
15min.lt nuotr. / Klaipėdos Pilies uostas
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Aloyzas Každailevičius susitiko su uostamiestyje viešinčiais Norvegijos verslininkais, ieškančiais naujos rinkos savo veiklai, susijusiai su uosto darbais. Direktoriui verslininkus pristatė kelionėje juos lydintis Lietuvos garbės konsulas Šiaurės Norvegijoje Ulf Hallan.

Svečiai iš Norvegijos – tai bendrovės „Secora” atstovai. Ši kompanija yra jūrų rangovas, kurio pagrindinė veikla – uostų ir laivų kelių gilinimas, krantinių, tiltų statyba ir techninė priežiūra, povandeniniai sprogdinimo darbai, aplinkos valymas, povandeniniai patikrinimai ir žvalgyba.

„Secora” atstovai Reidar Samuelsen ir Ole–Johny Johansen susitikime su Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos vadovu teigė, kad jų vizito tikslas Lietuvos uostamiestyje yra ne tik pažintinis. Jie į Lietuvą atvyko kaip potencialūs investuotojai, todėl juos domina ne tik Klaipėdos uostas, bet ir Laisvoji ekonominė zona, taip pat visa, kas susiję su verslu – nuo ekonominio klimato iki praktinės informacijos kaip įsteigti įmonę.

A.Každailevičius svečiams pristatė svarbiausius mūsų mieste įgyvendinamus projektus ir perspektyvinius planus, papasakojo apie jau baigtus darbus – Danės upės krantinių rekonstrukciją, Pilies uostelio įrengimą. Susitikime direktorius svečiams pristatė ir ruošiamus įgyvendinti projektus – laivų kapinių valymo, miesto vandens telkinių valymo, taip pat supažindino su Vidaus vandenų kelio E-70 projektu, kuriame numatoma 2 tiltų uostamiestyje per Danės upę statyba.

Siekiant potencialiems investuotojams suteikti kuo daugiau informacijos apie verslo klimatą, galimybes Klaipėdos mieste, svečiams pasiūlyta susitikti su kitomis institucijomis, susijusiomis su įgyvendinamais miesto plėtros projektais. t.y. su Mokslo ir technologijų parko bei mokslo slėnio „Baltija” atstovais.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min