Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 06 13, 11:03

NŠA: dėl trikdžių informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino laikas pratęstas

Pirmadienį informacinių technologijų valstybinį brandos egzaminą laikiusiems kandidatams ne iš karto pavyko prisijungti prie elektroninės egzamino užduoties atlikimo sistemos, todėl egzamino laikas kandidatams individualiai buvo pratęstas preliminariai iki pusvalandžio, pranešė Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA).
Kompiuteris
Kompiuteris / 123RF.com nuotr.

Iki 9.30 val. prie elektroninės egzamino užduoties atlikimo sistemos buvo prisijungę daugiau nei 2140 kandidatų. Iš viso egzaminą užsiregistravo laikyti per 2600 abiturientų.

Tam atvejui, jei dėl trikdžių laikantiems informacinių technologijų egzaminą nepavyktų prisijungti prie elektroninės egzamino užduoties atlikimo sistemos, iš anksto yra numatyta galimybė užduotis atlikti neprisijungus prie šios sistemos. Tokiu atveju į kiekvieno kandidato kompiuterį iš atmintuko įkeliama egzamino užduotis, kurią galima atlikti nenaudojant interneto ryšio, o egzaminas pratęsiamas tiek laiko, kiek jo buvo sugaišta įkeliant užduotis į kompiuterius.

Šiuo metu aiškinamasi, kodėl kandidatai negalėjo prisijungti prie elektroninės egzamino užduoties atlikimo sistemos. Kiek tiksliai kandidatų egzaminą laikė atlikdami užduotis neprisijungę prie sistemos, bus žinoma gavus egzamino vykdymo protokolus iš kiekvieno egzaminų centro.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min