Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nubaustą politiką norima šalinti iš Etikos komisijos

Dėl narkotikų vartojimo E.Sabataitį norima pašalinti iš Etikos komisijos.
15min. nuotr. / Dėl narkotikų vartojimo E.Sabataitį norima pašalinti iš Etikos komisijos.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Klaipėdos savivaldybės taryboje Etikos komisija ketina prašyti pašalinti vieną savo narį – politiką Egidijų Sabataitį.

Pirmadienį politikas sulaukė teismo verdikto dėl narkotikų vartojimo. Jis įkliuvo praėjusių metų liepos 27-osios vakare, kai buvo sulaikytas policijos ieškomas Tadas Meškuotis. Pastarajam buvo skirta bausmė už kvaišalų prekybą. T.Meškuotis buvo užkluptas E.Sabataičio vairuojamame automobilyje.

Pareigūnams politikas pasirodė apsvaigęs, tačiau alkoholio matuoklis nieko nerodė. Įtarta, kad jis galėjo vartoti narkotikus. Testas, padarytas ligoninėje, parodė, jog politikas vartojo kanapių. E.Sabataitis nenorėjo sutikti su tokiomis išvadomis.

Pirmadienį teismas paskelbė išvadas ir skyrė politikui 350 litų baudą.

Laukia sankcijos

E.Sabataitis yra Klaipėdos savivaldybės tarybos bei Etikos komisijos narys. „Taryboje mero prašysime, kad peržiūrėtų Etikos komisijos sudėtį  ir kad iš jos būtų pašalintas E.Sabataitis“, – „15min“ teigė Etikos komisijos pirmininkė Alina Velykienė. Taip pat bus siūloma nagrinėti, ar jo elgesys nedaro gėdos Klaipėdos tarybai.
 

Anot A.Velykienės, galbūt bus kreipiamasi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją.

Naujas narys į Etikos komisiją renkamas mero teikimu. Tačiau, anot pašnekovės, galbūt komisija gali išvis atsisakyti vieno nario.  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min