TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nugriautos senamiestį bjaurojusios Mariaus Gelažniko parduotuvės kolonos

Parduotuvė „Class VIP“
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Parduotuvė „Roberto Cavalli Class VIP“
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienio popietę Vilniuje, Didžiojoje gatvėje statybininkų brigada pagaliau nugriovė verslininkui Mariui Gelažnikui priklausančios parduotuvės „Roberto Cavalli Class VIP“ kolonas. Nutartis, leidžianti nugriauti savavališkai pastatytas parduotuvės kolonas buvo priimta praėjusį mėnesį.

Senamiestį bjaurojančios kolonos savavališkai buvo pastatytos prieš penkerius metus – tiek laiko Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija ir Kultūros paveldo departamentas bandė verslininką priversti nugriauti kolonas.

Praėjusį mėnesį Vilniaus 3-iajame apylinkės teisme buvo priimtas sprendimas, leidžiantis imtis teisinių priemonių ir pašalinti nelegaliai pastatytas kolonas.

Penktadienį apie 13 val. prie M.Gelažniko parduotuvės „Roberto Cavalli Class VIP“ darbavosi statybininkų brigada. Verslininkas tuo metu buvo parduotuvėje. Beveik baigus griauti kolonas M.Gelažnikas išėjo iš parduotuvės, įsėdo į automobilį išvažiavo. Verslininkas stengėsi ignoruoti žiniasklaidos atstovus, tačiau išgirdęs klausimą, ar matant tokius statybininkų veiksmus neskauda širdies, atsakė šypsena.

Skandalų lydimas verslininkas dėl savavališkai pastatytų kolonų jau yra sumokėjęs apie 5 tūkst. litų baudų.

Kolonas griovę darbininkai išsitarė, neva nugriauti kolonas gavo užsakymą iš paties verslininko. Sužinoti, kieno iniciatyva iš tikrųjų yra griaunamos kolonos, iš paties M.Gelažniko nepavyko. Išgirdęs, kad jam skambina žurnalistai, verslininkas suskubo atsisveikinti: „Geros dienos. Iki malonaus.“ 

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Marius Gelažnikas
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Klausiamas žurnalistų Marius Gelažnikas buvo nekalbus

Praėjusią savaitę priešais tviskančias M.Gelažniko parduotuvės vitrinas išdygo du biotualetai. Neoficialiais duomenimis, tai padaryta naujojo Vilniaus mero Artūro Zuoko iniciatyva. Spėliojama, kad tokiu būdu Vilniaus valdininkai nusprendė „pamokyti“ verslininką – A.Zuokas yra sakęs, kad M.Gelažnikui teks atsakyti už Vilniaus miestui ir jo senamiesčiui daromą žalą, o gal net išsikraustyti iš turimų patalpų.

Vilniaus savivaldybės meras yra sakęs, kad raštiškai kreipsis į garsiausius pasaulyje mados namus, kad šie nutrauktų sutartis su iš klastočių skandalų neišlipančiu M.Gelažniku.

15min.lt paklaustas, ar tikrai jo iniciatyva priešais M.Gelažniko vitrinas atsirado tualetai, Vilniaus meras Artūras Zuokas komentavo nuosaikiai:

„Tai susiję su renginiais... Juk tualetų Vilniuje pastatyta ir daugiau. O kiek jie čia stovės, bus matyti. Bet dar tikrai stovės“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min