Tiesiogiai
Tiesiogiai
2012-10-22 13:34

Nuo antradienio Vilniuje šildymas bus įjungtas visuose daugiabučiuose

Vilniaus daugiabučiuose, kurių gyventojai patys dar nepradėjo šildymo, nuo antradienio, spalio 23 dienos, įjungiamas šildymas, praneša Vilniaus miesto savivaldybė.
Šildymas
Šildymas

Šildymas sostinės darželiuose ir ligoninėse jau yra įjungtas. Taip pat šildomi daugiabučiai, kurių gyventojai patys pagal poreikį ar pasitarę su administratoriais ar bendrijų pirmininkais, nusprendė 2012-2013 metų šildymo sezoną pradėti anksčiau.

Šiuo metu Vilniuje jau šildomi apie 30 proc. daugiabučių.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą