Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuo ateinančios savaitės bus įjungiamas šildymas gyvenamuosiuose namuose ir visuomeniniuose pastatuose

Gruodžio mėnuo buvo šaltesnis nei lapkritis net 10 laipsnių, todėl Klaipėdos miesto daugiabučių šildymui šilumos vidutiniškai sunaudota 60 proc. daugiau.
Ginos Kubiliūtės/15min.lt nuotr. / Gruodžio mėnuo buvo šaltesnis nei lapkritis net 10 laipsnių, todėl Klaipėdos miesto daugiabučių šildymui šilumos vidutiniškai sunaudota 60 proc. daugiau.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad 2011–2012 metų šildymo sezonas sostinėje pradedamas nuo spalio 17 d., įjungiant šildymą gyvenamuosiuose ir visuomeniniuose pastatuose pagal grafiką, kurį sudarė UAB „Vilniaus energija”.

Gyvenamiesiems ir visuomeniniams pastatams, kuriems šilumą tiekia UAB „Balterma ir ko“ ir UAB „Vilniaus valda“, šildymas įjungiamas per pirmas dvi dienas nuo šildymo sezono pradžios.

Gyvenamųjų namų šildymo sistemų prižiūrėtojai šildymo sistemas turi sureguliuoti per penkias darbo dienas nuo šildymo įjungimo pradžios. Šildomų gyvenamųjų patalpų temperatūra turi atitikti Lietuvos higienos normose nustatytą gyvenamųjų namų patalpų temperatūrą, kuri turi būti ne žemesnė 18 ir neviršyti 22 laipsnių šilumos.

Pastatų šildymo sistemas prižiūrinčios bendrovės per tris darbo dienas privalo pranešti bendrovės „Vilniaus energija“ Klientų aptarnavimo centrams pradėtų šildyti pastatų adresus ir šildymo įjungimo datas, o Savivaldybės administracijos Aplinkos ir energetikos departamentui – pastatų, kuriuose neįjungtas šildymas, adresus, šildymo neįjungimo priežastis ir numatomą įjungti datą.

Pastatų, kuriems šilumą tiekia UAB „Balterma ir ko“ ir UAB „Vilniaus valda“, valdytojai (administratoriai, bendrijų pirmininkai) ar gyvenamųjų namų šildymo ir karšto vandens tiekimo sistemų prižiūrėtojai per tris darbo dienas privalo pranešti Savivaldybės administracijos Aplinkos ir energetikos departamentui – apie pastatus, kuriuose neįjungtas šildymas, jų adresus, šildymo neįjungimo priežastis ir numatomą įjungti datą.

Dėl patalpų, kuriose po penkių  dienų nuo šildymo įjungimo nešyla radiatoriai, surašomas aktas, nurodomos priežastys. Aktą pasirašo buto ar kitų patalpų savininkas, nuomininkas arba savininko įgaliotas asmuo, šildymo sistemos prižiūrėtojas ir šilumos tiekėjo atstovas.

Buto ar kitų patalpų savininkas arba nuomininkas pagal surašytą aktą gali reikalauti iš šilumos tiekėjo, pastato šildymo sistemos prižiūrėtojo, pastato valdytojo atlyginti dėl jų kaltės patirtą žalą.

Valdytojas ar šildymo sistemos prižiūrėtojas nešildomų patalpų aktus per dvi savaites turi pateikti šilumos tiekėjui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min