Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 4d. 14:54

Nuo cunamio nukentėję japonai dėkoja klaipėdiečiams už paramą

Šeima padėjo gelių ir meldžiasi šalia savo buvusių namų.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Klaipėdiečiai japonams paaukojo daugiau nei 80 tūkst. litų paramą.

Nuo žemės drebėjimo nukentėjusiems japonams iš Klaipėdos skirta daugiau nei 80 tūkstančių litų parama.

Parama skiriama uostamiesčio partneriui – Kudži miestui.

Į specialiąją sąskaitą iš Klaipėdos miesto gyventojų ir įmonių iki balandžio 15 d. buvo surinkta 30 231 Lt. Iš viso, kartu su miesto tarybos sprendimu skirtomis lėšomis iš miesto biudžeto, Kudži savivaldybei pervesta 80 231 Lt.

Savo laiške, gautame gegužės 2 d., Kudži miesto meras Takafumi Yamauchi rašo: „Mes esame dėkingi Klaipėdai už stiprų palaikymą – mero laiškus klaipėdiečių vardu, kampanijos „Tūkstantis gervių“ organizavimą solidarumui su Kudži ir Japonijos vaikais išreikšti, už tai, kad sumažinote savo miesto biudžetą Kudži naudai, už klaipėdiečių ir įmonių mums surinktas aukas. Kudži gyventojai ir aš asmeniškai labai branginame Jūsų ir visų Klaipėdos žmonių rūpestį ir mums parodytą dėmesį. Linkime Klaipėdai be Kudži miestams tolesnės plėtros, puoselėti mūsų draugystę ir toliau bendradarbiauti.“

Tuo tarpu uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas taip pat dėkoja, kad klaipėdiečiai neliko abejingi  miesto partneriui, kuris yra daug padėjęs Klaipėdai pirmaisiais Nepriklausomybės metais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min