Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 3d. 11:34

Nuo gegužės pabaigos laikinai neveiks Ramoniškių pasienio kontrolės punktas

Nuo gegužės 25 d. Lietuvos ir Rusijos pasienyje laikinai uždaromas ir pustrečio mėnesio neveiks tarptautinis valstybės sienos perėjimo punktas Ramoniškės – Pograničnyj.

Dėl Šakių rajone esančio punkto infrastruktūros plėtros darbų, vykdomų Lietuvos pusėje, čia bus visiškai uždraustas visų rūšių transporto priemonių bei pėsčiųjų eismas.

Šiuo metu čia vyksta naujų šiuolaikiškų punkto patalpų statyba ir įrengimas. Uždarius eismą punkto teritorijoje numatoma demontuoti nereikalingus pasenusius statinius ir inžinierinius tinklus bei atlikti baigiamuosius naujo tarptautinio punkto infrastruktūros pertvarkymus.

Asmenų ir automobilių eismą per Ramoniškių – Pograničnyj sienos perėjimo punktą planuojama atnaujinti rugpjūčio 10 dieną.

Naujajame punkte bus įrengta po dvi automobilių juostas į abi puses, taip pat pėsčiųjų juosta, kurios anksčiau nebuvo.

Punkte dirbančioms tarnyboms žymiai pagerės darbo sąlygos, taip pat iš abiejų punkto pusių bus sumontuoti stacionarūs radiacijos vartai.

Naujo Ramoniškių punkto statybų vertė yra apie 18 milijonų litų.

VSAT duomenimis, 2008 m. per šį punktą į abi puses iš viso vyko 329 tūkst. asmenų.

Kol bus vykdomi statybos darbai Ramoniškių punkte, Valstybės sienos apsaugos tarnyba rekomenduoja asmenims ir transporto priemonėms į Rusijos Kaliningrado sritį vykti per Kybartų ir Panemunės pasienio kontrolės punktus.

Per juos, pateikę privalomus kelionės dokumentus, į Rusiją ir atgal gali vykti visų valstybių piliečiai, taip pat visų rūšių sausumos transporto priemonės.

Temos: 1 Gegužė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min