Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuo lapkričio 1-osios šiluma Kaune brangsta 5,5 proc.

Šiluma Kaune brangsta 5,5 proc.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Šiluma Kaune brangsta 5,5 proc.
Šaltinis: 15min
0
A A

Brangstant rusiškoms dujoms, brangsta ir šildymas. Nuo lapkričio 1 d. kilovatvalandė Kaune, palyginti su spalio mėnesiu, brangsta 1 ct, iki 30,5 ct už kilovatvalandę.

Kita svarbi žinia: šilumos kaina nebebus diferencijuojama pagal tai, ar šilumos punktas priklauso šilumos tiekėjui, ar vartotojui, t.y. pagal naujas Šilumos įstatymo pataisas šilumos tiekėjai nebegali rinkti pinigų už jiems priklausančių šilumos punktų priežiūrą.

„Kauno energijos“ valdyba naują centralizuotai tiekiamos šilumos kainą padidino atsižvelgdama į tai, kad nuo šių metų lapkričio 1 d. 7,5 proc. didėja iš Kauno termofikacijos elektrinės perkamos šilumos kaina, o sąlyginio kuro kaina rugsėjį buvo 5,5 proc. didesnė nei rugpjūčio mėnesį.

„Kauno energijos“ skaičiavimu, palyginti su spaliu ir atsižvelgiant į tai, kad šilumos kaina nebediferencijuojama, vartotojams, kuriems šiluma tiekiama iš tiekėjui priklausančių šilumos punktų, šilumos kaina sumažės 0,53 ct (2 proc.) už kilovatvalandę. Vartotojams, kuriems šiluma tiekiama iš jiems patiems priklausančių šilumos punktų, galutinė šilumos kaina padidėja 1,48 ct (5,5 proc.) už kilovatvalandę.

„Kauno energijos“ teigimu, 78 proc. už šilumą gaunamų pajamų sumokami Kauno termofikacijos elektrinei už perkamą šilumą ir dujų bei kito kuro tiekėjams už perkamą kurą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min