Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuo „Maximos“ apsaugininko bėgęs paauglys Kauno centre pakliuvo po „Mercedes“ ratais (atnaujinta 17.40 val., nuotraukos)

Įvykio vietoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienio popietę Kauno centre vykusios dviejų paauglių gaudynės pasibaigė nelaime – į Kęstučio gatvę staigiai išbėgusį jaunuolį partrenkė „Mercedes Benz“ vairavęs vyriškis.

Antradienį, apie 15 val., į Kęstučio gatvėje esančią parduotuvę „Maxima“ užsukę du paaugliai atkreipė prekybos centre dirbusio apsaugininko dėmesį. Jaunuoliams ketinant išeiti iš parduotuvės, apsaugininkas jiems liepė sustoti. Tuomet paaugliai puolė bėgti, o „Maxima“ darbuotojas – juos vytis.

Į Kęstučio gatvės važiuojamąją dalį staiga išbėgusio jaunuolio nepastebėjęs vairuotojas nespėjo sustabdyti savojo „Mercedes Benz C220“ ir paauglį partrenkė.  Paskui bėgęs jo draugas, išvydęs nelaimę, spėjo sustoti ir liko ant šaligatvio.

„Garsas buvo toks, kad iš pradžių pamaniau, jog mašina atsitrenkė į stulpą. Tas berniukas į orą buvo išlėkęs kelis metrus“, – 15min.lt pasakojo įvykio liudininkai.

Šalia esančioje viešojo transporto stotelėje buvę žmonės iškvietė greitąją pagalbą bei puolė padėti ant žemės gulinčiam ir iš skausmo rėkiančiam paaugliui. Jam žmonės suteikė pirmąją pagalbą bei rūpinosi, jog šis nejudintų galvos bei stuburo.

„Prie partrenkto berniuko pribėgęs apsaugininkas dar sugebėjo pareikalauti, kad šis iš kuprinės išimtų viską, ką pavogė, – piktinosi troleibuso stotelėje laukusios ir nelaimę savo akimis mačiusios studentės. – Tačiau prie berniuko buvę žmonės nuvijo apsaugininką“.

Už maždaug 10 minučių atskubėjęs greitosios medicinos pagalbos ekipažas atvirą kojos lūžį bei kitus sužeidimus patyrusį paauglį išvežė į Kauno medicinos universiteto klinikas. Tuo tarpu policijos lydimas jo draugas, nuėjęs į prekybos centrą, jo darbuotojams atidavė pasisavintas prekes. Po to berniuką pareigūnai nusivežė į policijos komisariatą.

Papildyta 17.40 val. Prekybos tinklo „Maxima“ atstovė spaudai Renata Saulytė 15min.lt pasakojo, jog paaugliai minėtoje parduotuvėje į savo kuprinę prisikrovę dešrelių bei kitų prekių, atkreipė apsaugininko dėmesį. Tačiau šis, nebūdamas tikras, ar jaunuoliai prekes ruošiasi nugvelbti, ar už jas prie kasos ketina susimokėti, laukė bei stebėjo, ką paaugliai darys. Šie, priartėję prie kasų, nėrė pro jas ir net nestabtelėję puolė bėgti.

„Mes kruopščiai peržiūrėjome vaizdo kamerų įrašą ir nematėme, kad apsaugininkas būtų viršijęs savo įgaliojimus. Jis tiesiog bandė sulaikyti šį vagišių, kaip ir kiekvieną kitą. Didžiausia nelaimė yra ta, kad gatvė yra visai prie pat tos parduotuvės durų, - teigė R.Saulytė. - Tik norėčiau atkreipti dėmesį, kad apsaugininkas tikrai nepuolė iš partrenkto paauglio reikalauti atiduoti prekes. Kai tą jaunuolį ketino išsivežti medikai, mūsų darbuotojas matant policijos pareigūnams paprašė grąžinti pavogtą „Maxima“ nuosavybę“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min