Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 3d. 11:48

Nuo naujų metų atpigo asmens tapatybės kortelė, pasas pabrango

Pasas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Pasas

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdyba (Vilniaus migracijos valdyba) praneša, kad nuo šių metų sausio 1 d. piliečiams suteikta teisė rinktis asmens dokumentus - galima turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą, norintieji gali įsigyti abu dokumentus.

Vilniaus migracijos valdyba taip pat  informuoja piliečius, kad nuo šių metų sausio 1 d. įsigaliojo nauja rinkliava už asmens tapatybės kortelės ir Lietuvos Respublikos paso išdavimą.

Dabar asmens tapatybės kortelės kaina ją gaunant (keičiant) bendra tvarka yra 30 Lt, įsigyjant per penkias darbo dienas – 70 Lt, per vieną darbo dieną – 110 Lt. Paso kaina jį gaunant (keičiant) bendra tvarka yra 150 Lt, įsigyjant per penkias darbo dienas – 200 Lt, per vieną darbo dieną – 250 Lt.

Už asmens tapatybės kortelės išdavimą (keitimą) vaikams iki 18 metų, taip pat asmenims, kuriems sukako senatvės pensijos amžius, imama 15 Lt valstybės rinkliava, už paso – 75 Lt. Jei šie asmenys pageidauja įsigyti asmens tapatybės kortelę ir pasą, rinkliavos dydis 50 proc. sumažinamas tik už vieno iš dokumentų išdavimą ar keitimą bendra tvarka. Dokumentą išduodant skubos tvarka, mokama visa kaina.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min