Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuo penktadienio bus šildomos ir Kauno mokyklos

Pamoka su šlepetėmis
Kaunoalėja.lt nuotr. / Pamokoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorė Edita Gudišauskienė pasirašė įsakymą nuo spalio 8-osios pradėti šildymo sezoną Kauno mokyklose. Priminsime, kad miesto lopšeliuose, darželiuose ir gydymo įstaigose radiatoriai šyla nuo antradienio, spalio 5 dienos.

Kada šildymo sezonas bus paskelbtas visame mieste, kol kas neapsispręsta. Savivaldybė primena, kad kentėti ir šalti namuose gyventojai neprivalo. Nesvarbu, ar yra paskelbta šildymo sezono pradžia, daugiabučių namų gyventojai turi teisę patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios. Tačiau apie tai jie turi pranešti šilumos tiekėjui. Daugiabučių gyvenamųjų namų patalpos gali būti pradėtos šildyti ir vėliau, jei tam pritaria dauguma gyvenamojo namo bendrasavininkių.

Savivaldybės darbuotojų teigimu, šiemet kauniečiai neskuba prašyti pradėti šildymo sezono, nes tikisi, jog oras dar šiek tiek atšils.

Šilumos ūkio įstatymas savivaldybes įpareigoja šildymo sezoną pradėti tuomet, kai tris paras iš eilės vidutinė paros temperatūra yra žemesnė nei 10 laipsnių.

Kai bus nuspręsta pradėti šildymo sezoną Kaune, šildymo sistemų prižiūrėtojai šildymo sistemas turėtų paleisti per 5 kalendorines dienas nuo šildymo įjungimo pradžios.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min