Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuo rugsėjo 1-osios keisis viešojo transporto darbas, kai kurių stotelių pavadinimai

Nuo šiol į visuomeninį transportą vilniečiai lips tik per priekines duris
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Viešasis transportas pradės dirbti pagal žiemos sezono eismo tvarkaraščius.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad nuo rugsėjo 1 dienos padidėjus studentų ir moksleivių srautams, viešasis transportas pradės dirbti pagal žiemos sezono eismo tvarkaraščius. Bus pakeisti visų troleibusų ir autobusų maršrutų tvarkaraščiai.

Keleivių, o ypač atvykusių svečių patogumui, 2-ojo autobusų maršruto „Šeškinė–Centras–Oro uostas“ darbas prailgintas 20 minučių – paskutinis reisas iš Oro uosto – 23.21 val.

Vasaros sezonu sutrumpintos 14-ojo troleibusų maršruto „Antakalnis–Žygimantų g.–J.Basanavičiaus g.–Gerosios Vilties st.“ ir 30-ojo autobusų maršruto „Pilaitė–Konstitucijos pr.–Kalvarijų g.–Antakalnis“ trasos nuo rugsėjo 1-osios vėl pratęsiamos iki Saulėtekio.

Antakalnyje, Žirmūnų–Minties g. sankryžoje, atlikta troleibusų kontaktinio tinklo rekonstrukcija, todėl atidarytas naujas troleibusų maršrutas Nr. 21 „Saulėtekis–Šilo tiltas–Žirmūnai“. Dėl šio troleibusų maršruto 38 autobusų maršruto „Žirmūnai–Antakalnis–Šilėnų g.“ trasa trumpinama iki Antakalnio žiedo (naujas maršruto pavadinimas – 38 „Antakalnis–Šilėnų g.“). Dvarčionių, Kairėnų, Baniškių ir kt. gyvenviečių keleiviams bus patogiau susisiekti su miesto centru, nes 38 autobusas nuo šiol kursuos dažniau.

Nuo rugsėjo 45-ojo maršruto autobusai „Pašilaičiai–Saulėtekis“ darbo ir poilsio dienomis važiuos iki šiol buvusia darbo dienų trasa. Autobusai važiuos Justiniškių, Rygos, Buivydiškių, Ozo, Kareivių, Valakupių gatvėmis, Nemenčinės pl., Saulėtekio al.

Dėl didelio keleivių srauto iš Santariškių į Lazdynų ligoninę atidarytas naujas autobusų maršrutas Nr. 55A „Greitosios pagalbos ligoninė–Laisvės pr.–Fabijoniškės–Santariškės“, kuris važiuos darbo dienomis. 55-asis autobusų maršrutas „Grigiškės–Greitosios pagalbos ligoninė–Laisvės pr.–Fabijoniškės–Santariškės“ važiuos iš Santariškių į Grigiškes pro Lazdynų ligoninę kaip ir iki šiol.

Žemųjų Panerių gyventojai nuo šiol į Stotį nuvažiuos be persėdimų. Atsižvelgiant į gausius keleivių prašymus, atliktus keleivių srautų tyrimus ir balandžio mėnesį vykusios apklausos rezultatus, nuspręsta atnaujinti 15-ąjį „Stotis–Žemieji Paneriai“ troleibusų maršrutą.

Atsižvelgiant į gyventojų ir naujai pastatytos Balsių mokyklos prašymus, įsteigtas naujas 35A „Ožkiniai–Naujieji Verkiai–Balsių g.–Naujaneriai–Pagubė“ autobusų maršrutas. Minėto maršruto eismo tvarkaraščiai suderinti su pamokų pradžios ir pabaigos laiku. 

Nauji tvarkaraščiai internetinėje svetainėje www.vilniustransport.lt bei mobiliuosiuose telefonuose wap.vilniustransport.lt bus paskelbti nuo rugpjūčio 26 dienos. Viešojo transporto stotelėse informacija bus keičiama nuo rugpjūčio  26 dienos.

Po rugsėjo 1 d. renginių Vilniaus mieste keleiviai galės patogiai ir saugiai pasiekti namus, nes naktį iš rugsėjo 1 d. į rugsėjo 2 d. važiuos naktiniai autobusai.

Autobusai važiuos nuo 23.10 val. iki 4.30 val. 40–50 minučių intervalu. Naudojantis naktiniu viešuoju transportu, įlipdamas tik pro priekines duris, keleivis turės iš karto iš vairuotojo nusipirkti naktinio viešojo transporto bilietą, kurio kaina bus 3 Lt. Įprasti vienkartiniai, mėnesiniai ir terminuoti bilietai naudojantis naktiniu transportu negalios.

Taip pat autobusuose ir troleibusuose įdiegta nauja stotelių įgarsinimo sistema. Kita stotelė bus skelbiama transporto priemonei dar stovint stotelėje. Ši sistema palengvins ne tik vilniečių, bet ir miesto svečių keliones viešuoju transportu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min