Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 01 05, 13:50

Nuo stogo nudaužtas sunkiasvoris varveklis

Klaipėdos daugiabučių administratoriai vos spėja reaguoti į gyventojų prašymus išvaduoti jų namus nuo varveklių keliančios grėsmės.
Daugiabučių administratoriams kasdien tenka vykti daužyti kabančius varveklius.
Daugiabučių administratoriams kasdien tenka vykti daužyti kabančius varveklius. / J.Andriejauskaitės/15min.lt nuotr.
Temos: 1 Varveklis

Kaip pasakojo daugiabučius administruojančios bendrovės „City Service“  Klaipėdos regiono vadovas Mindaugas Genys  jau mėnesį abu bendrovės bokšteliai dirba visu pajėgumu – kasdien tenka važinėti ir padėti gyventojams nudaužti pavojų keliančius varveklius. Ypač daug jų susikaupę prie namų su šlaitiniais stogais: vadinamajame Vitės kvartale, Senamiestyje, „Ąžuolyno“ valdose. 

Daugiabučių administratorius gyventojai kasdien atakuoja skambučiais, prašydami, kad varvekliai būtų nudaužyti ir jie nebebaugintų praeivių. 

Į Taikos pr. 21 namo kiemą darbininkams teko vykti kelis kartus: prie varveklio, svėrusio daugiau nei 200 kg, bokštelis niekaip negalėjo privažiuoti. „Žmonės buvo užstatę automobiliais privažiavimą, teko ieškoti savininkų, kol galiausiai radome ir varveklis buvo pašalintas. Tokio dydžio ir svorio varveklis galėjo pridaryti rimtų nuostolių“, - pasakojo pašnekovas. 
Šalta žiema atvėrė ir kitas problemas: naujametį savaitgalį kiek pakilus oro temperatūrai ir ėmus varvėti vandeniui nuo stogo, užšalę lietvamzdžiai sulaikė ištirpusį sniegą ir šis ėmė tekėti sienomis. Sienos ėmė drėkti ir viršutinių aukštų gyventojams. 
Mindaugas Genys pasakojo, kad tokia bėda ištiko ne vieną gyventoją, kur stogai, sienos netvarkingos. 
„Tai jau problema pačių gyventojų – mes negalime ateiti ir pasakyti, kad jūs turite tvarkytis stogą. Žmonės ims piktintis, kad tvarkome, kad reikės mokėti. Tokie darbai turi būti pradedami gyventojų valia. Tik bėda ta, kad kartais, kai nukenčia viršutinių aukštų gyventojai, pirmuosiuose gyvenantys  tvirtina, kad jiems kiauras stogas – nė motais. Štai kur bėda“, - pasakojo M.Genys. 
 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min