Tiesiogiai
2009-07-13 11:53

Nuo vagių signalizacija neapsaugojo

Gina Kubiliūtė
Gina Kubiliūtė
Klaipėdos rajono dviejų namų šeimininkai skaičiuoja didžiulius vagių padarytus nuostolius.
Ilgapiršis prie durų...
Ilgapirščiai Klaipėdos rajone apvogė du namus. / „15min“ nuotr.

Sekmadienį anksti ryte savo apvogtą namą pastebėjo Jakuose gyvenanti moteris. Buvo išlaužtos durys ir pavogta daiktų bei pinigų. Moteris prarado juvelyrinių dirbinių, kvepalų, nešiojamąjį kompiuterį, vyrišką laikrodį, 3 550 JAV dolerių bei 600 eurų.

Nors name įrengta apsaugos signalizacija, tačiau ji nesuveikė.

Nuostolius nukentėjusioji įvertino 71 467 Lt.

Tuo tarpu pirmadienio naktį Dituvoje apvogtas namas, kurio šeimininkas yra išvykęs į užsienį. Iš namo vagys išnešė televizorių bei nešiojamąjį kompiuterį.

Padaryta žala – 5500 litų.
 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą