TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuolatiniai susirinkimai vyks prie Koncertų ir sporto rūmų

Šeštadienį prie Vilniaus koncertų ir sporto rūmų susirinko mitinguotojai, reikalaujantys panaikinti, jų manymu, Lietuvoje įsigalėjusią oligarchiją.
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Kultūros ir sporto rūmai
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus miesto savivaldybės taryba nusprendė, kad nuolatiniai susirinkimai Vilniuje galės vykti prie Koncertų ir sporto rūmų. Tačiau norint rinktis apie tai turės būti raštu įspėta miesto savivaldybė.

Anot Vilniaus mero Viliaus Navicko, Koncertų ir sporto rūmai yra puiki vieta susirinkimams: „Ar gali būti prestižiškesnė vieta, kai šalia Neris ir Gedimino bokštas?“. Anot jo, Kaune nustatyta nuolatinė susirinkimų vieta anaiptol nėra miesto centre. „Kauniečiai nuolatinius susirinkimus leido rengti Dainų slėnyje, panašiai kaip pas mus būtų Vingio parke“, – kalbėjo meras.

Prie Koncertų ir sporto rūmų galės susirinkti iki 100 žmonių. Tačiau savivaldybės Viešosios tvarkos ir kalbos kontrolės skyriaus vedėjas Gintaras Tamošiūnas pastebėjo, kad policijai ir viešosios tvarkos saugumo darbuotojams bus sunku užtikrinti tvarką. „Jeigu apie mitingą sužinosime likus 5 minutėms iki jo, vargu ar spėsime ten nuvažiuoti“, – sakė G.Tamošiūnas.

Savivaldybės opozicijos lyderis Gediminas Rudžionis siūlė persvarstyti projektą ir skirti dvi vietas. „Nustatydami vieną susirinkimų vietą įžeidžiame vilnietį, parodome, kad juo nepasitikime“, – kalbėjo jis. Vis dėlto opozicijai nebuvo pritarta.

Už nuolatinę susirinkimo vietą prie Koncertų ir sporto rūmų pasisakė 28, prieš – 9, susilaikė 2 tarybos nariai. Vis dėlto buvo įtraukta pataisa, kad norintieji susirinkti turės raštiškai informuoti miesto savivaldybę, kad ši lengviau galėtų užtikrinti viešąją tvarką.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min