Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 10d. 00:00

Nuotaikos rinkimų štabuose Panevėžyje: kandidatai su nerimu laukia rezultatų

Rezultatų laukimas partijų štabuose
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Rezultatų laukimas partijų štabuose

Panevėžyje kandidatavę politikai nekantriai laukia Seimo rinkimų rezultatų. Panašu, kad kandidatams teks apsišarvuoti kantrybe ir mokėti kavinėms už viršvalandžius, mat rezultatai gerokai vėluoja.

Panevėžyje į Seimą kandidatuojantys skirtingų partijų politikai rezultatų taip pat laukia skirtingai. Vieni nekantriai stebi naujienas savo būstinėse, vos kelių kvadratinių metrų patalpose, kiti įsikūrę prabangiau ir laukdami rezultatų vaišinasi kavinėse.

Tuo metu Lietuvos socialdemokratų partijos nariai, kandidatai į Seimą Egidijus Gaidamavičius ir Donatas Degenis, prieš sėdant stebėti rinkimų rezultatų, nusprendė aplankyti kitų partijų narius.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Rezultatų laukimas partijų štabuose
Tomo Markelevičiaus nuotr./Rezultatų laukimas partijų štabuose

LSDP nariai pirmiausia užsuko į Darbo partijos būstinę, kur rezultatų taip pat laukia ir Petras Narkevičius, patekęs į Seimą per praėjusius rinkimus.

Greta Darbo partijos būstinės savo patalpose įsikūrė ir Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio nariai.

Kukliame kambarėlyje rezultatų čia laukė bei ant popieriaus galimas rinkimų baigtis braižė vieni iš favoritų Valdemaras Jakštas, Daiva Juodelienė ir Tadas Labutis.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Rezultatų laukimas partijų štabuose
Tomo Markelevičiaus nuotr./Rezultatų laukimas partijų štabuose

Kiek prabangiau rezultatų laukia Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos nariai. Rasa Juknevičienė, Arvydas Anušauskas ir kiti kandidatūras Panevėžyje iškėlę kandidatai įsikūrė kavinėje „Nendrė vėjyje“. Jie taip pat sulaukė LSDP narių vizito.

Meluočiau, jei sakyčiau, kad Panevėžys nėra Lietuvos dalis.

„Akivaizdu, kad mūsų sąjungos kandidatai į antrą turą bent jau Panevėžyje ir rajone patenka. Manau, kad tie tikslai bus įgyvendinti. Manau, kad bendra prognozė bus geresnė, nei dauguma tikėjosi. Aišku, galutiniai rezultatai bus po antro turo.

Man asmeniškai kandidatavimas kitame mieste visada duoda gerokai daugiau. Meluočiau, jei sakyčiau, kad Panevėžys nėra Lietuvos dalis. Visoje Lietuvoje žmonės gyvena tais pačiais lūkesčiais“, – sakė Panevėžyje rezultatų laukęs, tačiau vėliau į sostinę išskubėjęs Arvydas Anušauskas.

Tiesa, sveikinti su pergale, ar kalbėti apie koaliciją kandidatai dar nedrįso, mat dar nematė rezultatų, kurie gerokai vėluoja.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min