2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Nupuoštas eglutes vilniečiai galės atnešti į specialias aikšteles, jų bus apie 100

Nupuoštas eglutes vilniečiai galės atnešti į artimiausią jų surinkimo vietą, tokių specialių aikštelių Vilniuje paruošta apie 100.
Eglutės
Eglutės / Vilniaus miesto savivaldybės nuotr.
Temos: 1 Kalėdų eglė

Kaip pirmadienį pranešė Vilniaus miesto savivaldybė, eglutes į surinkimo taškus bus galima nešti nuo sausio 6-osios, penktadienio, jos bus renkamos visą mėnesį.

Specialiose aikštelėse reikia palikti jau nupuoštas egles. Surinktos eglutės bus naudojamos biokurui arba išvežtos į žaliųjų atliekų kompostavimo aikšteles. Jei gyva eglė netinkama sodinti, specialistai pataria aikštelėje ją palikti be vazono, nes jį galima rūšiuoti arba panaudoti dar kartą.

Vilniaus miesto savivaldybė primena, kad negalima palikti eglučių prie mišrių komunalinių atliekų konteinerių ar tiesiog išmesti kur papuola. Už taip atsikratytas eglutes gresia bauda iki 600 eurų.

Eglutes taip pat galima priduoti visose Vilniaus regione esančiose didelių gabaritų ir žaliųjų atliekų surinkimo aikštelėse. Priimamos ir į vazonus įsodintos eglutės – jos vėliau bus persodintos atliekų surinkimo teritorijose.

Vazone eglutes šioms šventėms puošusius sostinės gyventojus savivaldybė ragina medelius išsaugoti iki pavasario ir pasodinti Vilniaus Kalėdų miške, kuris kuriamas Verkių regioninio parko teritorijoje, netoli Verkių rūmų. Vilniečiai čia jau pasodino apie 130 eglučių.

Planuojama, kad eglutes Kalėdų miške bus galima sodinti nuo kovo mėnesio, tačiau viskas priklausys nuo oro sąlygų. Tiksli sodinimo data bus paskelbta tinklalapyje vilnius.lt/kaledumiskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie 15min